Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Doom'un Yaratıcıları "Bone Vodka" İsimli Votka Üretmeye Başlıyor

 
Doom'un yaratıcıları ve Bethesda, Bone Vodka isimli votka üretmeye başlıyor. Bethesda'nın resmi hesabının attığı bir tweetle bu garip durumu öğrenmiş olduk. Paylaştıkları fotoğrafın altında ise "Lütfen bu haberi reşit olmayanlar paylaşmasın ya da kimseye iletmesin. Kendini bilerek iç." gibi bir not bırakmışlar. Şimdilik sınırlı sayıda olan bu votkanın, 45 Euro'luk bir fiyatı var. Resmi sayfaya buraya tıklayarak gidebilirsiniz ayrıca bahsi geçen tweeti aşağıda bulabilirsiniz.
 
Doom'un yeni oyunu Doom: Eternal ise 22 Kasım'da  PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacak. Oyunun tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
DOOM Slayer olarak geri döndüğünde, dünyanın iblisler tarafından istila edildiğini görüyorsun. Ortalığı birbirine kat ve hem Slayer'ın kökenini hem de ebedi deşip parçalama görevini keşfet... Bu görev nihayete erene kadar.

Birinci şahıs ilerlemeli çatışmada bir sonraki aşamaya ulaşırken boyutlar arası savaşında hız ve gücün mükemmel birlikteliğini deneyimle.

Slayer Tehdit Seviyesi Maksimumda
Alev makineli omuz topu, bileğe takılan katlanabilir bıçak, yükseltilmiş silahlar ve modlar ve Double Dash gibi yeteneklerle hiç olmadığı kadar hızlı, güçlü ve beceriklisin.

Unholy Trinity
İhtiyacın olan her şeyi düşmanlarından al: Ekstra can için glory kill yap, zırh için yakıp kül et, cephane depolamak için iblisleri testereyle kes ve iblis avcılarının şahı ol!

BATTLEMODE
id Software, yepyeni bir 2'ye 1 çok oyunculu modu sıfırdan geliştirdi. Tam donanımlı DOOM Slayer, oyuncu kontrolündeki iki iblisle kozlarını paylaşarak üç turluk hararetli bir birinci şahıs çatışmasına giriyor.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak pcgamer Doom: Eternal Doom Bethesda Softworks id Software
The Sims 4'ün Realm of Magic Ek Paketinden Oynanış Fragmanı Paylaşıldı Final Fantasy Crystal Chronicles Remastered 23 Ocak 2020'de Çıkacak
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Queen Hentai

9.9.2019 17:24:24

+1
Hepimiz öleceğiz ve bu yolun yolcularıyız.

deadlight54

9.9.2019 17:13:23

0
Dişi seksi sucubbus'lar olup, günah dolu bir gece görme garantisi verselerdi alabilirdim belki Şaka bir yana da bu oyun yapımcıları harbiden ne yapacaklarını şaşırmış.

Metal-Gear

9.9.2019 09:15:34

0
Oyun yapımcıları da iyice kafayı sıyırdı biri eş cinsel bayrağı koyar gurur duyar öteki bir oyun yaptım ama bende bir şey anlamadım der diğeri dandik malzemeden içki yapar.

2K

9.9.2019 01:52:51

0
Beğendiğim bir votka markası değil normalde zaten fiyatı 19-20 dolar arası, orta halli bir marka. Bethesda direk fiyatı anlaştık diye 45 euro'ya çekmiş. Fallout içinde böyle bir şey yapmışlardı ben içmedim ama deneyenler verdikleri rom'un iğrenç olduğunu söylemişti.

Queen Hentai

9.9.2019 00:45:45

+2
İçtiğiniz an demonları görme garantisi diye not eklemiş birde utanmaz herifler. Günahtır içmeyin. :D
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Doom: Eternal
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız