Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

DOOM Eternal Horde Modu Detayları

 
 
Yapımcı Marty Stratton bir gönderide, yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici id Software'in DOOM Eternal için yeni bir tek oyunculu Horde Modu ekleyen ücretsiz bir güncelleme yayınlayacağını duyurdu.
 
Stratton gönderide: “Bu Horde Modunun size oyunda aradığınız çeşitlilik ve mücadeleden daha fazlasını sunacağından eminiz. Ayrıca ekip, bir dizi oyun ve denge güncellemesine ek olarak başka bir yeni harita içeren BATTLEMODE'un yenilenmesi üzerinde çalışmaya devam ediyor. Ağustos ayında sizlere QuakeCon'da daha fazla bilgi paylaşmayı umuyoruz" dedi. 
 
DOOM Eternal şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ayrıca Steam ve Bethesda.net üzerinden ise PC ve Stadia için mevcut.  

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Doom: Eternal Doom Bethesda Softworks id Software
Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin Yeni Fragman ve Güncelleme Yol Haritası Call of Duty HD Modu Daha Net Görüntüler Sunuyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Doom: Eternal
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız