Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Digimon Story Cyber Sleuth: Complete Edition Hikaye Fragmanı

 
Bandai Namco, Digimon Story Cyber Sleuth: Complete Edition için yeni bir fragman yayınladı ve fragmanda Complete Edition'a dahil olacak oyunlar Digimon Story: Cyber Sleuth ve Digimon Story: Cyber Sleuth – Hacker’s Memory'nin hikayeleri kısaca tanıtılıyor.

İki oyunun da tanıtım yazısı:
 

Digimon Story: Cyber Sleuth
 
Her şeyin göründüğü gibi olmadığı EDEN'in dijital cennetine adım atın. Esrarengiz bir yabancı ile karşılaştıktan sonra, bu siber harikalar diyarının içine girin ve kendi diji-tastik maceranıza başlayın.

Gerçek hayat ve siber uzay arasında mahsur kalmış vücudunuzla suçlu hacker grubuna karşı savaşmak için sadık Digimon yoldaşlarınızı tarayın, büyütün ve eğitin.
 
- Anime serisinden 230'dan fazla Digimon ile tanışın.
- Daha güçlü biçimlerin kilidini açmak için sıra tabanlı savaşılan Digivolve'da düşmanlarınızla çarpışın.
- Gerçek ve dijital dünyanın capcanlı ve kapsamlı ortamlarını keşfedin. 
 
Digimon Story: Cyber Sleuth – Hacker’s Memory
 
Klasik Digimon TV dizisine dayanan sıra tabanlı RYO, 2016’nın başarılı oyunu Digimon Story: Cyber Sleuth’un bu devam oyununda Cyberspace Eden’ın dijital dünyasına geri dönün.

Digimon Story: Cyber Sleuth’da yaşanan olaylardan öncesini konu alan hikâyede kendisini çalıntı kimlik davasında bulan, adını temizlemek için bir hacker grubu arasına katılmak zorunda kalan delikanlı Keisuke Amazawa’nın rolünü oynayın.

Cyberspace Eden’ın dünyasında en iyi Digimon eğitimcisi olun, 320’den fazla Digimon’a karşı ya da onların yardımıyla mücadele edin. Masumiyetinizi kanıtlamak ve fiziksel dünyaya geri dönmek için onları eğitmeli ve etkili bir savaş gücüne dönüştürmelisiniz.  

 
Digimon Story Cyber Sleuth: Complete Edition 18 Ekim'de Switch ve PC için çıkacak.

Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Digimon Story Cyber Sleuth: Complete Edition Digimon Story: Cyber Sleuth Digimon Story: Cyber Sleuth – Hacker’s Memory Switch PC
Marvel's Avengers'ta Gri Hulk Karakteriyle Oynayabileceğiz GreedFall Çıkış Fragmanı

Babblebabble

6.9.2019 23:42:12

0
Digimon ne yav, bi tür Pokemon falan mı
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Digimon Story Cyber Sleuth: Complete Edition
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız