Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Destiny 2, AMD Ryzen 3000 Serisinde 'Şimdilik' Çalışmıyor

 
Geçtiğimiz Pazar günü piyasaya sürülen ve fiyat / performans kategorisinde Intel'e ciddi bir rakip olması beklenen AMD Ryzen 3000 işlemciler oyuncular açısından sorunlu bir başlangıç yaptı.
 
Bilgisayarında Destiny 2 olan oyuncuların şikayetleri hem Bungi forumlarına hem de Reddit sayfalarına yansıdı. Destiny 2 oyuncuları yeni işlemcilerini bilgisayara taktıktan sonra bu sorunun gerçekleştiğini belirtiyorlar.

Henüz ne Bungie cephesinden ne de AMD cephesinden bir açıklama gelmedi. Ancak "Destiny 2 olmadan asla!" diyorsanız bir süre AMD Ryzen 3000 serisinden uzak durmanızda yarar var.
 
Destiny 2 hakkında: 
 

9 Eylül 2014 tarihinde konsollar için çıkış yapan Destiny'nin devam oyunu. Destiny 2.
İnsanlığın son güvenli şehri, acımasız Kızıl Lejyonun görkemli komutanı olan Ghaul tarafından ezici bir işgal kuvvetine maruz kaldı. O, şehrin Muhafızlarının kuvvetlerini ellerinden aldı ve hayatta kalanları kaçmaya zorladı.

Bir silah cephaneliği ve yıkıcı yeni savaş yeteneklerini keşfetmek için güneş sistemimizin gizemli gezegenlerinde maceraya çıkacaksınız. Kızıl Lejyonu yenmek ve Ghaul ile yüzleşmek için insanlığın dağılmış kahramanlarını bir araya getirmeli, beraber durmalı ve evimizi geri almak için savaşmalısınız.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Game Spot Destiny 2 Bungie Activision FPS
Cyberpunk 2077 Dijital PC Ön Siparişlerinin Yüzde 33'ü GOG'dan Mortal Kombat 11'in Yeni Karakteri Sindel'den İlk Görsel Geldi

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Destiny 2
+ TAKİBE
AL
6 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız