Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Deep Diving Simulator 27 Mayıs'ta Türkçe Altyazı Desteğiyle PC için Çıkacak

 
Geliştirici Jujubee, dalış simülatörü Deep Diving Simulator'ın 27 Mayıs'ta Steam üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu.

Yerelleştirme firması Aibell Game Localization oyunun Türkçe altyazı desteğine sahip olacağını doğruladı.
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

Deep Diving Simulator modern bir dalıcı olmak için neler gerektiğini tecrübe etmeni sağlayacak. Rahatlatıcı bir şekilde dünyanın keşfedilmemiş sularını keşfederken aynı zamanda dikkatlice oksijen ve basınçsızlaşma seviyeni de kontrol etmen gerekecek. Unutulmuş kalıntıları topla, batmış gemileri ziyaret et, bilinmeyen türleri keşfet ve buluntularından sonra Profesör Adams tarafından ödüllendiril. Her dalış sana sonsuza kadar unutulmuş kalmayı yeğleyen, Kayıp Şehir Atlantis gibi gizemleri bulmanı sağlayacaktır.
 
Önemli Özellikler
 
Etkileyici Görseller – En soğuk okyanuslardan en sıcak denizlere kadar, kendini güzel konumları ve canlı deniz yaşamını tecrübe etmeye hazırla.
 
Sürükleyici Yaklaşım – Her dalış sana profesyonel bir dalgıç olarak oksijen seviyene, pozisyonuna ve basınçsızlaşma hastalığına yakalanmamak için neler yapman gerektiğini öğretecek.
 
Yeraltı Tehlikesi – Ziyaret etmeyi düşündüğün dünyada gizli yüzgeçli balıklardan, köpek balıklarından ve çok daha fazlasından kaçınman gerekecek.
 
Bilinmeyeni Avlamak – Profesör Adams’ın çeşitli batmış nesneleri çıkarmasına yardım ederken aynı zamanda gizemli yeraltı dünyamızı öğren.
 
Kendini Hazırla – Her başarılı dalışla daha değerli bir teçhizat alacaksın ve daha önceden erişemediğin bölgelere erişebileceksin.
 
Games Beyond - Yeraltı dünyası ve onun gizemli varlıkları hakkında bilgi edinirken okyanuslarımızı ve denizlerimizi kurtarmak için de bir el at.

 
Yeni oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
THQ Nordic E3 2019'da İki Yeni Oyun Duyuracak Red Bull Flick Turnuvasında Şampiyon Belli Oldu!
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Soap_MacTavish

21.5.2019 18:36:19

0
Dalış simülatörü mü? Hmm en sevdiğim, world of diving'den istediğimi tam alamamıştım.

BSC Misafiri

20.5.2019 17:28:08

0
Cogu AAA oyunlarda arapca bile var turkce yok.

BSC Misafiri

20.5.2019 11:59:29

0
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Şu indie oyunlar bile türkçe yaparken oyunlarını, büyük firmaların AAA oyunlarını türkçe yapmaması kadar saçma bir şey yok!
Ama onlordo çok doyolog voor...

BSC Misafiri

20.5.2019 11:22:02

0
Şu indie oyunlar bile türkçe yaparken oyunlarını, büyük firmaların AAA oyunlarını türkçe yapmaması kadar saçma bir şey yok!

KinopioTaichou

19.5.2019 23:02:43

0
Gelsin deneyimleyelim.

BSC Misafiri

19.5.2019 22:10:35

0
Güzele benziyor ama fiyatı yazmıyor ucuzsa satın alırım dalgıçlık yapmak rahatlatıcı olabilir
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)