Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Death Stranding'in Yeni Güncellemesinden Video Paylaşıldı

 
8 Kasım tarihinde PlayStation 4 için yayınlanan, 2020 yazında da PC için yayınlanacak olan Kojima'nın yeni oyunu Death Stranding'e yeni bir güncelleme geliyor.
 
Güncelleme haberini geçtiğimiz haftalarda sizlere aktarmıştık. Bu güncelleme ile oyundaki metin boyutları büyütülecekti ve oyunda saçma yerlerde duran araçları oyundan silme özelliği gelecekti. Oyunu oynayanların bileceği gibi, başka oyuncuların bıraktığı araçlar dışında diğer eşyaları tek bir tuş ile silebiliyorduk.
 
Bu güncelleme ile "Options" tuşuna basılı tutarak durmaması gereken yerde duran bir aracı silebileceğiz. Aralık ayının ortasında gelecek olan bu güncelleme ile ilgili Kojima Productions oynanış görüntüsü barındıran bir paylaşım yaptı. Paylaşımı aşağıda bulabilirsiniz.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak EuroGamer Hideo Kojima PlayStation 4 Sony Death Stranding
Tropico 6'nın "The Llama of Wall Street" DLC'si Çıktı Red Dead Redemption 2'nin Steam'deki Çıkış Gününde Ulaştığı Eş Zamanlı Oyuncu Sayısı Bir Hayli Düşük

Manhunt Three

6.12.2019 20:30:37

0
"Kojima'nın yeni oyunu" biz Konami'nin oyunu sanıyorduk. Kojima ismi bile gözüme çarpıyor artık :D
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Death Stranding
+ TAKİBE
AL
14 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız