Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Darksiders: Genesis'in İlk 16 Dakikası

 
IGN, ilk Darksiders oyununun öncesindeki olayları konu alacak izometrik bakış açısına sahip spin-off Darksiders: Genesis'in ilk 16 dakikasını paylaştı. 
 
Darksiders: Genesis 5 Aralık'ta PC ve Stadia için; 14 Şubat 2020'de PlayStation 4, Xbox One ve Switch için çıkış yapacak.
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

Yaradılışın şafağından beri, varoluşun dengesini korumak KONSEY'in görevi. Konseyin emirlerini ise, onlara biat etmiş ve karşılığında muazzam güçler bahşedilmiş olan KIYAMET ATLISI Nephilimler (iblislerle meleklerin olağanüstü birleşiminden zuhur etmiş varlıklar) yerine getiriyor. Fakat Kıyamet Atlıları bu güç karşılığında ağır bir bedel ödemişler: güçlerini ilk olarak kendi türlerinin diğer üyelerini yok etmek için kullanma emri almışlar. Cennette yaşanan kanlı bir savaşın ardından emre itaat eden Kıyamet Atlıları diğer Nephilimleri yok etmişler.
 
Bu trajedinin etkisinden hala çıkamayan SAVAŞ ve ÇATIŞMA'ya yeni bir görev veriliyor: İblislerin gizemli kralı LUCIFER Cehennemdeki baş iblislere olağanüstü güçler vererek Denge'yi bozma planları içinde ve Savaş ile Çatışma'nın bunu engellemesi gerekiyor. Cehenneme inip bu baş iblisleri avlayacaklar, bilgi toplayacaklar ve nihayet Denge'yi bozmaya ve tüm yaradılışı ortadan kaldırmaya yeltenen bu karmaşık iblis komplosunu boşa çıkaracaklar."
 
DARKSIDERS: GENESIS iblis ordularından meleklere kadar her türlü dost ve düşmanın ortasında, ateş saçan silahlar ve savrulan kılıçlarla Cehenneme gidip geri geldiğin gerilim ve aksiyon yüklü bir macera oyunu. Genesis ile oyuncular orijinal oyunun hikayesine geçmeden, DARKSIDERS dünyasına yakından bakıyor ve ÇATIŞMA adındaki kıyamet atlısıyla tanışıyorlar.
 
Özellikleri:
 
- Yeni oynanabilir karakter Kıyamet Atlısı Çatışma olarak meleklere ve şeytanlara karşı savaş
- Tek oyunculu modda müthiş mücadelelerde silahşörler Savaş ve Çatışma arasında anında geçiş yap
- İki oyunculu koop modunda Darksiders'ın destansı dünyasını keşfet ve ortalığı kasıp kavur
- Orijinal Darksiders hikayesinin öncesinde geçen yeni bir hikaye görevini deneyimle ve Yedi - - Mühür'ün köklerini keşfet
- Oyunda yeni beceriler, silah geliştirmeleri, yaratık çekirdekleri ve başka öğeleri toplayarak kuvvetini ve kudretini arttır

Bu haberin bağlantısı
URL
Darksiders Genesis THQ Nordic Airship Syndicate
Epic Games Store'da Black Friday İndirimleri MDL Chengdu Major Dota 2: Playoff 4. Gün Karşılaşmaları Oynandı!
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Herman_Wolff

24.11.2019 15:45:40

0
İlk Darksiders, Hack and Slash türüne bağlanmamı sağlayan oyun olmuştu. Defalarca ve hayranlıkla bitirmiştim. Ama sonra maalesef, serinin yeni oyunları her çıktığında bir önceki oyunu aratır olmuştu. Umarım bu oyun ilk Darksiders'e en azından biraz da olsa yaklaşabilir.

Deswaaa

24.11.2019 11:28:00

0
Darksider 1 hariç hepsi direk çöpe

dqndqn26

23.11.2019 18:53:03

0
İyi aksamlar hocam darksiders genesis oyununu seriye spinoff olarak yapıldığını söylemişlerdi ana seriyi bırakmamış olabilirler

darkdogan

23.11.2019 15:34:40

0
Oyunu bitirmeye çalışıyorlar galiba, izometrik kamera acısı yapmak nedir? 3. oyun zaten çok kötüydü,sivamis oldular bununla. Darksiders serisi sevenleri oyunla vedalasabilir.

skullomania

23.11.2019 14:58:37

0
3rd person update i gelirse alınır

BSC Misafiri

22.11.2019 23:08:45

+1
Önceki oynayış fragmanından daha hareketli tıpkı duyuruluş fragmanındaki gibi güzel olmuş, at sürmek de güzel :D

BSC Misafiri

22.11.2019 23:08:42

+1
Oyuna PC'de 3rd person kamera modu gelirse sanki sırıtmaz gibi hatta belki Darksiders 3'ten daha da güzel olabilir gibi.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Darksiders Genesis ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız