Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Cris Tales Temmuz'da Çıkacak

 
Yayıncı Modus Games ve geliştiriciler Dreams Uncorporated ile SYCK, sıra tabanlı rol yapma oyunu Cris Tales'ın Temmuz ayında $39.99 fiyattan PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC ve Stadia için çıkış yapacağını duyurdu.
 
Demosu PlayStation Store, Xbox Store, Nintendo eShop ve Steam üzerinde mevcut.
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

Cris Tales yeni bir bakış açısı ile klasik JRPG'lere yönelik muhteşem bir indie aşk mektubudur. Geçmişe göz at, şimdiki zamana göre hareket et ve seçimlerinin geleceği dinamik bir şekilde nasıl değiştirdiğini izle -- hepsi, oynarken, tek bir ekranda! Amansız bir gelecekle karşı karşıya olan fantastik bir dünyada yeni uyanmış Zaman Büyücüsü Crisbell ve onun fantastik arkadaşlarına katıl. Güçlü Zaman İmparatoriçesi ve onun kuvvetleri Crystallis ve bölgenin diğer dört Krallığını parçalayacak bir felaket getirmekle tehdit ediyor.

Zaman İmparatoriçesini durdurmak ve bölgenin geleceğini yeniden yazmak için, krallıklar boyunca, güçlü müttefiklerle buluşup savaşa yardım için onlarla işbirliği yaparak, yürek burkan bir yolculuğa çıkacaksın. Onların yeteneklerini ve Crisbell'in eşsiz Zaman Sihrini kullanarak güçlü rakipleri yen – kendilerinin daha zayıf, daha genç halleriyle karşılaşmak için onları geçmişe gönder, bir düşmanı şimdiki zamanda uygulanan bir zehrin tüm hasarlarına yenik düştükleri geleceğe gönder veya bu türünün tek örneği savaş sisteminde kendi stratejilerini oluştur.

Crisbell'in güçleri büyüdükçe, karşılaştığın insanlar için sonuçları çok büyük olan - yani yolculuğun boyunca deneyimlediğin gerçek dünyayı etkilen sonuçları olan seçimler yapacaksın. Her karakter, NPC, düşman ve Krallığın bile, eylemlerine bağlı olarak, bir geçmiş, bir şimdi ve bir veya daha fazla geleceği vardır! Güzel bir şekilde elle çizilmiş 2D sanat, kollara ayrılma olasılıklarını 20 saatten fazla süre oyunda, kare kare canlandırılmıştır.

Kendi arasında dallara ayrılan hikayelerin, yenilikçi savaşın ve klasik RPG heyecanının bir kombinasyonunu Cris Tales'ın heyecan verici ve unutulmaz bir keşfini, yani eylemlerimizin zamanda nasıl yankılandığını deneyimleyin. 

 
Yeni fragman:

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Cris Tales Modus Games Dreams Uncorporated sıra tabanlı rol yapma oyunu
MLB The Show 21 PS5, Xbox Series, PS4 ve Xbox One için Duyuruldu Hikaye Odaklı Birinci Şahıs Bulmaca Oyunu Eternal Threads 2021'in Üçüncü Çeyreğinde Çıkacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Cris Tales ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız