Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Crimson Desert'ün 2025 Yılında Çıkacağı Söyleniyor

 
 
Bir süredir geliştirme aşamasında bulunan ve ilgi çekici bir yapıyı bünyesinde barındıran Crimson Desert sessizliğini koruyordu. Ancak ortaya çıkan yeni söylentilerle ve sızıntılarla beraber oyun için yeni bir demo sürümünün bizlere sunulacağını aktarabiliyoruz.
 
Oyunun 2025 yılında çıkış yapacağı söyleniyor 
 
 
 
Black Myth Wukong gibi Çin yapımı oyunların güvenilir bir kaynağı olarak karşımıza çıkan Lunatic Ignus, Crimson Desert için yeni detayları bizlere sundu. Ortaya çıkan söylentilere göre oyun 2025'in ilk çeyreğinde çıkışını gerçekleştirecek ve geliştirici ekip Pearl Abyss, 2024 yılı içerisinde oyunculara oynanabilir bir demo sürümü sunacak.
 
Bildiğiniz üzere daha önce de 2025 yılı içerisinde çıkış yapacağına dair çeşitli söylentiler ortaya çıkmıştı. Hatta Aralık 2023 tarihinde InsightKorea, oyunun resmi olmayan bir şekilde 2025 yılına ertelendiğini iddia etti. Dolayısıyla genel kanıya bakacak olursak belirtilen tarihte piyasaya sürülmesi bekleniyor.
 
Crimson Desert devasa bir fantezi dünyası içerisinde bizlere üst düzey bir deneyim sunmayı hedefliyor. Oyun içerisinde üç farklı kabile bulunuyor ve bu kabileler kıtaların kontrolü için büyük bir savaşa giriyor. Biz de oyun içerisinde hayatta kalma mücadelesine adım atmaya hazırlanıyoruz. Oyunda aynı zamanda hem aksiyon hem de rol yapma unsurlarına da yer aldığını söyleyebiliyoruz.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dsogaming oyun haberler 2024
Mortal Kombat 2 Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu Tomb Raider Dizisine Yeşil Işık Yakıldı: Amazon İş Birliğiyle Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Oyun Haberleri (2024)
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız