Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Çok Oyunculu Nişancı Oyunu LEAP Duyuruldu

 
 
Blue Isle Studios, PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC (Steam) için 60 oyunculu (çok oyunculu) birinci şahıs nişancı oyunu LEAP'i duyurdu.
 
Oyunun PlayStation 5 ve PlayStation 4 sürümlerine geleceğinin duyurulması, resmi PlayStation kanalı tarafından bir YouTube videosunda belirtiliyor. Ancak Blue Isle Studios, oyunun resmi web sitesinde veya sosyal medya hesaplarında bu konsol sürümlerinden bahsetmiyor.
 
PC sürümü ilk olarak Şubat ayında Steam üzerinden Erken Erişim olarak çıkış yapacak ve bir yıl boyunca Erken Erişim'de kalacak. Oyunun Erken Erişim sürümü, birçok içeriğe sahip olacak. İlerleyen süreçte de yeni ortamlar, oyun modları, oyuncu sınıfları, silahlar ve yetenekler eklenecek.
 
LEAP, her biri tepeden tırnağa silahlı 60 oyuncuya kadar epik savaşlar sunan hızlı tempolu, çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunudur. Dünya Savunma Koalisyonu (UEDC) veya isyancı Exo-Terrans adına savaşacaksınız.
 
Steam sayfası
 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu fps nişancı aksiyon
Sızıntı: Age of Empires IV Xbox Konsollarına Geliyor Kirby and the Forgotten Land'in Gizli Dünyasını 25 Mart'ta Keşfedin
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

14.1.2022 09:52:20

0
bu oyun hiç bi şekilde tutmaz abi

BSC Misafiri

13.1.2022 23:01:29

+1
Türünün 1000000’ncu örneği. Yazık harcanan parayada emeğede.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)