Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Captain Toad: Treasure Tracker – Özel Bölümü Nintendo Switch için Çıktı

 
Captain Toad: Treasure Tracker – Özel Bölümü Nintendo Switch için çıktı. İlk olarak 13 Şubat'ta yayınlanan Nintendo Direct yayınında açıklanan bu indirilebilir içerik, Nintendo eShop’ta mevcut ve beş yeni parkur ile yeni parkurları takip etmek için yeni Shiny Crown dahil 18 yeni zorluk içeriyor. Yeni parkurlar batık gemiler ve şekerden yapılma bir krallık gibi renkli yeni ortamlardan oluşuyor. Captain Toad ile henüz maceraya çıkmamış olanlar için, Nintendo eShop’ta ana oyun ve DLC içeren bir dijital paket de bulunuyor.
 
Captain Toad: Treasure Tracker, oyuncuların Captain Toad ve yoldaşı Toadette’nin ustaca tasarlanmış 3D seviyeler boyunca dolaşmasına yardım ettiği bir bulmaca platfom oyunudur. Amaç, ilerlemek için her seviyedeki yıldızı kapmaktır, ancak kartal gözlü oyuncuların yol boyunca bulabileceği çok sayıda gizli toplanabilir eşyalar da bulunmaktadır. Captain Toad’un kendisi tipik kahramanınız gibi görünmeyebilir - yeni başlayanlar için ağır sırt çantası zıplamanın repertuarının bir parçası olmadığı anlamına gelebilir – ama kendisi cesur ve kararlıdır ve her zaman hedeflerine ulaşmak için çaba gösterir.
 
Ayrıca, Şubat ayında çıkarılan ücretsiz bir güncelleme, her bir parkuru iki oyunculu co-op modunda oynanabilir hale getiriyor - Captain Toad: Treasure Tracker dünyasını birlikte keşfetmek isteyen arkadaşlar ve aileler için mükemmel! Bulunacak bir hazine olduğunda iki kafa birinden daha iyi olabilir!
 
basın bülteni
 
 
 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Nintendo NX Nintendo X NX Yeni nesil konsol 2016
Hearthstone'un Yeni Genişleme Paketi Rise of Shadows 9 Nisan'da Çıkacak GRID 2 Humble Store'da Ücretsiz

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Nintendo Switch
+ TAKİBE
AL
9 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız