Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Bulmaca Macera Oyunu Ever Forward, 7 Aralık'ta Konsollara Geliyor

 
 
Yayıncı PM Studios ve geliştirici Pathea Games, macera bulmaca oyunu Ever Forward'ın 7 Aralık'ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Switch için dijital olarak çıkış yapacağını duyurdu. Orijinal film müziği de dahil olmak üzere fiziksel sürümler ayrıca PlayStation 5, PlayStation 4 ve Switch için 39,99 Dolar karşılığında satışa sunulacak. Ever Forward, ilk olarak Ağustos 2020'de Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü.
 
Ever Forward, Maya adındaki bir kızın hikayesini anlatan bir bulmaca macera oyunu.

Maya gerçeklik ve hayal arasında bulunan garip bir dünyada kaybolmuştur. Maya bu yolculuğunda hatıralarının kilidini açmak ve garip dünyanın sırlarını ortaya çıkarmak için umutsuzluğuyla ve korkularıyla yüzleşmesi gerekecektir. Oyuncular, Maya'nın geçmişine gömdüğü karanlık sırları bir araya getirmeye yardımcı olacak bulmacaları çözmek için gözlemsel yeteneklerini ve aklını kullanacak.
 
Steam sayfası
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Ever Forward My Time at Portia Pathea Games Bulmaca MaceraPlayStation 4 Xbox One Switch PC
Clockwork Aquario 30 Kasım'da Avrupa'da Çıkış Yapacak Terminator: Resistance Enhanced için Annihilation Line DLC'si 10 Aralık'ta Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Ever Forward ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız