Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Ağustos Ayında Nintendo Switch'e Gelecek 9 Yeni Oyun

 
 
Ağustos ayı geldi ve sizler için Nintendo Switch'e gelecek 9 oyundan bahsedeceğiz.
 
1) The Falconeer: Warrior Edition - 5 Ağustos
 
Nesillerdir devam eden kötü kararlar ve ihanet derinlere inerken fraksiyonlar çarpışmaya devam ediyor.
Falconeer ol ve yıkıcı bir şekilde güçlü bir Savaş Kuşuyla gökyüzünde süzül. Great Ursee'nin dört bir yanına dağılmış çeşitli fraksiyonlara ve klanlara katılarak veya onlara karşı savaşarak denizde kaybolmuş sırları açığa çıkar.
 
2) Dreamscaper - 5 Ağustos
 
Binding of Isaac tarzı bu oyunda oyuncular, genç bir kadının bilinçaltında yaşayan kabus gibi bir depresyonla savaşır. Yeni bir gün görmek için hayal gücünü kullan ve Cassidy'i karanlık bir kaderden kurtar.
 
3) Doomsday Vault - 5 Ağustos
 
Dünyanın değerli bitki yaşamını kurtar. Robotik kıyafetinle sular altındaki şehirde gez, yeraltı sığınağına gir, kadim piramitleri keşfet. Tohumları topla ve güvenli mahzene götür. Yeni sürdürülebilir mahsuller yetiştirmek için besle. Kıyafetini özelleştirmek için yeni araç ve eşyaların kilidini aç.
 
4) Haven Park - 5 Ağustos
 
Büyükannesinin parkını çalışır durumda tutmak ve kampçıların eğlenebileceği bir yer haline getirmek için elinden gelenin en iyisini yapan Flint olun. Kampçının isteklerini öğrenin ve görevleri tamamlayın. Kampçıları tanıyın ve orman hakkında daha fazla bilgi edinin. 
 
5) Button City - 10 Ağustos
 
Fennel kasabaya yeni taşınmış utangaç küçük bir tilkidir. Yerel atari salonunu keşfettikten sonra, yeni arkadaşlar edinir ve onu açgözlü şişman kedi Peppermint Pepperbottom'un pençelerine kapatılmaktan kurtarmak için bir maceraya sürüklenir! 
 
6) Greak: Memories of Azur - 17 Ağustos
 
Greak: Memories of Azur, elle çizilmiş animasyonlara sahip, yana ilerlemeli, tek oyunculu bir oyundur. Burada, Azur diyarında yol göstereceğin üç kardeşin rolüne bürüneceksin: Greak, Adara ve Raydel. Değişimli olarak onları kontrol et ve Urlag istilasından kurtulmak için eşsiz yeteneklerini kullan.
 
7) Hoa - 24 Ağustos 
 
Hoa elle boyanmış görseller ve sakin, rahatlatıcı bir atmosfer sunan platform macera oyunu. Nefes kesici ve büyülü bir dünyaya uzanan yolculukta ana karakter Hoa yurduna dönüş macerasında kendi hikayesini keşfedecek.
 
8) No More Heroes 3 - 27 Ağustos
 
Orijinal No More Heroes oyununun on yıl sonrasında geçen No More Heroes III Santa Destroy'daki eski evine geri dönen Travis Touchdown'un hikayesini takip ediyor.
 
9) Baldo: The Guardian Owls - 27 Ağustos 
 
Çözülmeyi bekleyen türlü gizemlerle dolu, büyülü bir diyarda yolculuk et.
Baldo: The Guardian Owls'da zorlu bulmacaları çöz ve karmaşık zindanları keşfet. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak nintendolife Nintendo NX Nintendo X NX Yeni nesil konsol 2016
Mail Mole için Yeni Sürüm Yayınlandı Picross S: Genesis & Master System Edition Demosu Yayında
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

darkdiva

5.8.2021 12:36:39

0
Ben 2017 sonunda 1200 tl ye almıştım :)

lextor

1.8.2021 19:35:13

+2
Ne 2400 ü kardeşim. 1500 liraydı. O zaman almadığım için kafamı duvarlara vuruyorum. 2015 te 3 bin liraya on numara PC alabilirken salak gibi 1300 liraya bir külüstür almıştım. Külüstürüm başıma bela oldu. Kafamı yine duvarlara vuruyorum. iki seneye 10 bin olur switch böyle giderse.

BSC Misafiri

1.8.2021 19:30:45

+2
İlk çıktığında 2400 tl olan Nintendo Switch 5400 tl olmuş, bir de oyunların fiyatları 300 - 400 - 500. Gel de satın al bu konsolu, bu yeni çıkacak oyunları, bu üçüncü dünya ülkesinde.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Nintendo Switch
+ TAKİBE
AL
9 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız