Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

3'e 3 FPS Oyunu Rocket Arena PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu

 
Yayıncı Nexon Amerika ve geliştirici Final Strike Games, 3'e 3 birinci şahıs nişancı oyunu Rocket Arena'yı PlayStation 4, Xbox One ve PC için duyurdu. Xbox One ve PC arasında çapraz platform desteği sunulacak. PlayStation 4 desteğinin geliştirilmekte olduğu belirtildi.

Kapalı beta 23 - 29 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek ve seçilen kullanıcılar betaya Steam ve Nexon Launcher üzerinden erişebilecek. Buradan kayıt yaptırabilirsiniz.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Roketlerin hüküm sürdüğü ve şampiyonların yaratıldığı, ilginç Crater Dünyası'na hoş geldiniz! Rocket Championship Tour hem bir yarışma hem de kültürel bir saplantıdır ve katılanlar genelde Crater'ın vahşi ve esrarengiz yerlerinden çıkıp gelirler.
 
Crater yarışmaları, burada bulunan ileri teknoloji ütopyası, denizaltı kolonisi, tropikal korsan sığınağı, gizemli ormanlar, bir buz krallığı ve kaybolmuş Megadon'lar ile dolu çorak araziler gibi bölgelerde düzenlenir. Bazı yarışmacılar deneyimli, bazıları yeni ve isim yapmaya hevesli olabilir, ama her seviyeden ve farklı oyun tarzlarına sahip herkes kendine burada bir yer bulabilir!
 
Yeni bir oyuncu olarak başlamadan önce dikkat etmeniz gerekenler:

- Eşsiz karakterlerden birini seçin ve bölgenizi çeşitli haritalarda 3'e 3 roket savaşlarında temsil edin.
- Eşsiz roketlerle rakiplerinizi arenadan atın.
- Rocketbotlara dikkat edin. Bunlar, co-op moddaki başına buyruk, roket seven robotlardır.
 
Crater'da her an her şey olabilir ama kesin olan tek bir şey var: roketler uçmaya başladığında bir an bile sıkılmazsınız! 


Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu
Kingdom Come: Deliverance Deluxe Editon Humble Store'da 10,85 TL [Güncelleme: Fiyat Düzeltildi] ADATA Ürünlerinde %30'a Varan İndirim Fırsatı

Queen Hentai

15.5.2019 21:18:07

0
Kayıt oldum. Eğlenceli bir deneyim olacak gibi.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)