Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

2K'den Marvel Karakterli Bir XCOM ve Yeni Borderlands Oyunu Yolda

 
 
Yeni söylentiler, 2K'nın yan kuruluşu XCOM stüdyosundan yeni bir Marvel strateji oyunu geleceğini iddia ediyor. Aynı iddia Firaxis stüdyosunun, kurgusal karakter Tiny Tina'yı içeren bir Borderlands oyununun daha yolda olduğunu öne sürüyor.
 
Bloomberg ve Kotaku'da gazeteci Jason Schreier, Twitter'da bu iddialar karşı şunlar söyledi: ''Bu bir söylenti ve henüz kanıtlanmamış bir söylenti. Evet, bu 2K sızıntısı gerçek ama hepsinin E3'te olacağından emin değilim. Yine de Marvel XCOM için sabırsızlanıyorum.”
 
Borderlands için sızdırılan bilgilere göre yeni oyunun adı Wonderlands olacak. İlk olarak ikinci oyunda ortaya çıkan ve o zamandan beri tüm ana bölümlerde yer alan hayranların favori karakteri Tiny Tina'nın yer aldığı iddia edilen detaylar arasında. 
 
Borderlands geliştiricisi Gearbox kısa süre önce, bağımsız stüdyo ve sürekli genişleyen bir şirket olan yayıncılık devi Embracer ile birleşti. Anlaşma sırasında, Gearbox'ın kurucusu Randy Pitchford, şirketi yönetmeye ve 2K ile Borderlands serisinde yayıncı olarak çalışmaya devam edeceğini dile getirdi.  

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Engadget 2K marvel aksiyon borderlands xcom
Aliens: Fireteam Çıkış Tarihi Duyuruldu CS:GO'da Dereceli Maçlar Artık Ücretli
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

mahsur kalan adam

4.6.2021 19:04:42

0
Gears tactics süperdi Avengers strateji iyi olabilir

MaeglinElendil

4.6.2021 18:44:39

+3
Dostum sanırım bu haberleri Google Translate yoluyla yapıyorsun çünkü İngilizce’den yaptığın cümle çevirileri kendini çok belli ediyor. Ha değilse de ben yanılıyorsam o daha kötü. Haberleri okurken çok rahatsız oluyorum. Okuduğumu da anlamamaya başladım artık..
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)