Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Turbo Driving Racing 3D

Turbo Driving Racing 3D bir yarış oyunudur, oyundaki amacınız trafikte zigzag çizerken gidebildiğiniz kadar uzağa gidebilmektir. Her bir şeridi tıkayan araba ve kamyonet sayısına bakacak olursak bu hiç de kolay bir iş değil.
 
Turbo Racing Driving 3D'nin kontrolleri oldukça sezgisel: ekranda gaz ve fren bulunur, tekerleği döndürmek için yapmanız gereken tek şey Android cihazı sağa ya da sola eğmek. Aracı yavaş kullanmak kulağa iyi bir fikir gibi gelebilir böylece daha iyi bir kontrole sahip olabilir ve diğer araçları sollayabilirsiniz, ancak bunu yapmak puan kaybetmeniz anlamına gelir; çünkü ne kadar hızlı kullanırsanız, o kadar çok puan alırsınız.
 
Oynadıkça kazandığınız parayla yeni araçların kilidini açabilirsiniz. Ayrıca yükseltme ya da garajınızda olan arabalara yeni boyalar satın almak için para yatırımı yapabilirsiniz. Ve seviye atladığınızda, yeni pistlerin de kilidini açarsınız.
 
Turbo Driving Racing 3D muhteşem grafikleri ve eğlenceli kontrolleri olan bir 3D yarış oyunudur. Kilidinin açılmasını bekleyen çok sayıdaki araba ve pistler sayesinde, bu oyunun bir süre sizi eğlendireceği kesin.

yarış aksiyon macera
Moto X3M Bike Race Game Temple Run 2
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Turbo Driving Racing 3D 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Turbo Driving Racing 3D
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız