Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Tengami

Tengami, 3 boyutlu bir Japon kitabında kurulu sürükleyici bir macera oyunudur. Muntazam şekilde oluşturulmuş kâğıttan dünyayı katlayıp çekerek bulmacaları çöz ve sırları keşfet.

Katlanan dünyanın harikalarını keşfet
Çarpıcı görseller, eşsiz oyun tarzı ve etkileyici müzikle hayat bulmuş eski Japon peri masallarında huzur dolu bir yolculuğa çık. Tek başına ölmekte olan kiraz ağacının arkasındaki sır perdesini aralamaya çalışırken karanlık ormanları, terk edilmiş tapınakları ve sakin şelaleleri dolaş.

Türünün ilk örneği 3 boyutlu kitap oyunu
Bu bir kitap değil ama 3 boyutlu kitabın içindeki bir oyun. Tengami, bugüne kadarki hiçbir oyuna benzemiyor. Doğrudan parçalarını çevirip katlayıp çektiğin dünyaya erişerek gizemli yolculuğunun derinliklerine in.

Nefes kesici orijinal oyun müziği
Ünlü besteci David Wise tarafından hazırlanan güzel ve orijinal oyun müziği, macerana eşlik edecek. En etkileyici oyun deneyimi için kulaklık kullanılmasını öneriyoruz.

Gerçekçi ve çetrefilli
Tengami'nin dünyası, sadece bu oyun için oluşturulmuş olan yepyeni bir teknolojiyle, gerçekçi şekilde katlanan üç boyutlu bir kitap olarak tasarlanmıştır. Oyunda görülen her şey, sadece kâğıt, makas ve yapıştırıcıyla gerçek hayatta yeniden oluşturulabilir.

Tengami David Wise Puzzle PC WiiU iOS Mobil
VİDEOLAR
Lethis: Path of Progress Grow Home
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Tengami Ersin Kılıç 6 / 10 oy
KÜNYE
Tengami
Editör Notu: Kötünün iyisi.
6,5
2.0
0
OY
0
SON GÜNCELLEMELER
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız