Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Naruto Online

Hokage olma hayalleriyle maceralara sürüklenen Naruto'nun hikayesi 1997'de yayınlanmaya başlanan bir manga serisi ile başladı. Fazlasıyla popüler olması 2002'de yüzlerce bölüm süren animesi ile devam etti. Seriye büyük hayranlık duyan veya duymayan, ilk defa adım atacak oyuncular için de orijinal yapımcılarının da destek verdiği Online RPG oyunu çıkmıştı. Facebook'ta da büyük bir oyuncu kitlesine hitap eden oyunu, web tarayıcısı üzerinden oynayabiliyorsunuz, hem de Türkçe zira Oasis Games serinin tek lisanslı tarayıcı RPG oyununu yerelleştirerek Türk oyuncularının beğenisine sundu.
 
 İki boyutlu çizimlerle oluşturulan oyun oldukça stabil bir şekilde çalışıyor. Size sunulan karakterlerden birini seçerek eğitiminize başlayabiliyor ve Naruto ile ilk savaşınıza dalıyorsunuz. Savaşlar sıra tabanlı, oyunun kendi ise tıklayarek gezebildiğiniz bir açık dünya olarak sunuluyor. Eğitim ve tanışma faslı derken ilerledikçe yeni görevlerin peşinde koşarak serinin dünyasından sunulan pek çok eşya ve çevre ile yola decam ediyorsunuz. 
 
Çizimler, müzikler ve animasyonlar hem seriye sadık kalınması hem de akıcı bir şekilde çalışması açısından gayet iyi hazırlanmış. Eğer bu tarz oyunlara aşinaysanız zaten hiç zorluk çekmeyeceğiniz bir yapısı bulunmakta. Daha önce oynadığınız bu tarz 2D Online RPG oyunlarından farklı olarak pek fazla şey sunmuyor olabilir, daha doğrusu üzerine pek bir şey eklemiyor fakat bu konuda Naruto'nun orijinal hikayesini içeriyor olması bizleri çeken şey oldu. Aynı zamanda da bunu ücretsiz olarak sunuyor.

     Naruto Online'da oldukça geniş bir dünya sunulmuş. Maceraya Konoha köyünde bir ninja olarak başlayıp görevler ve eşyalar peşinde koşarken açabileceğiniz ve dahil olabileceğiniz PVE etkinlikleri dışında isterseniz de diğer oyuncuların kurmuş oldukları gruplara dahil olarak harcayacağınız vakti katlayabiliyorsunuz. Ekibinize kattığınız yeni oyuncular ile daha zorlu mücadelere hazırlık yapmanız da gerekecek.
 

aksiyon macera hikaye
Little Alchemist Flat Army
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Naruto Online 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Naruto Online
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız