Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Divinity: Fallen Heroes

Divinity: Fallen Heroes, eleştirmenler tarafından beğenilen rol yapma oyunu Divinity: Original Sin II'nin evreninde geçen ve RPG unsurlarına sahip yeni taktiksel bir oyun. Eylemlerinizin ve seçimlerinizin hikayeyi belirlediği 60'ın üzerinde el yapımı görevde Lady Vengeance ve ekibini kumanda edin.
 
Fallen Heroes zengin taktiksel oynanışı ile RPG seçimlerini ve sonuçlarını birleştiriyor ve Divinity: Original Sin II oyun motoruna yeni özellikler ve mekanikler katıyor. Askerlerine Lady Vengeance'ta komuta ederken Rivellon'un zengin ve fantastik dünyasına her zamankinden daha derinden giriş yapın. Yeni toprakları keşfedin ve yeni silahlar ve yetenekler kullanın. Ekibinizi kurun ve daha önce hiç görmediğiniz Rivellon köşelerini yenilgiye uğratın. Divinity: Fallen Heroes iki oyunculu co-op oynanışın yanı sıra tek oyunculu bir moda da sahiptir.
 
Irkların kaderi sizin ellerinizde ve Kertenkeleler, Elfler, Cüceler, Ölümsüzler, Şeytanlar ve İnsanlardan hangisine liderlik edeceğiniz size kalmış. Kahraman ve kıdemli birimleri ekibinize katın ve hem sihir hem de çelikle donanmış ekiplerinizi savaşa gönderin. Liderliğinizin test edileceği ve seçimlerinizin yargılanacağından dolayın her kararın dikkatli bir şekilde verilmesi gerekecek.

Divinity: Fallen Heroes taktiksel rol yapma oyunu Larian Studios Divinity: Original Sin
HABERLER
Super Mario Maker 2 Cyber Shadow
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Divinity: Fallen Heroes 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Divinity: Fallen Heroes
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız