Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Detective Conan

     Japonya'nın önemli serilerinden biri olan Detective Conan, orjinal adı ile Meitantei Conan, ülkede uzun süredir devam eden bir seri.İlk olarak 1996 yılında aynı isimli mangadan uyarlanarak televizyona adım atan Conan, birçok batı ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de kısa bir süreliğine yayınlanmıştı.

     Conan'ın hikayesi ise oldukça ilginç. Lise çağlarında bile zekası ve olaylara farklı yaklaşması ile ünlenen Shinichi Kudo'ya bir dava sırasında zehir içirtilir. Bu zehir Kudo'yu öldürmek yerine 8 yaşında bir çocuğa çevirecektir. Buna rağmen zekasından hiçbirşey kaybetmeyen Kudo, Conan adını alarak arkadşı Ran'ın yanına taşınır. Ran'in babasının dedektif olması sebebiyle olaylara daha yakından ilgilenen Conan, karşılaştığı davaları birbir çözmeye başlar.

     Anime ile içli dışlı olan oyuncuların yakından tanıyacağı Conan, yeni bir macerasıyla daha karşımıza çıkıyor. PSP ve DS için geliştirilen oyunda her iki konsolun da özelliklerini kullanıyor ve Conan'a dava süresince yardım etmeye çalışıyoruz.

Dedective Conan Meitantei Conan Namco Bandai DS PSP Puzzle Anime Manga
HABERLER
Q.U.B.E Tokitowa
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Detective Conan 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Detective Conan
2.0
0
OY
0
SON GÜNCELLEMELER
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız