Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Beautiful Desolation

DESOLATION, uzak gelecekte geçen bir 2D izometrik macera oyunudur. Kıyamet sonrası bir dünyayı keşfedin, bulmacaları çözün, yeni arkadaşlar ve güçlü düşmanlar edinin, çatışmalara arabuluculuk edin ve çevrenizdeki dünyanın sırlarını ortaya çıkarırken hayatınız için savaşın.

 
ÖZELLİKLER

Distopyan, kıyamet sonrası bir gelecekte öykü temelli bir macera.
Benzersiz bir tirbal punk estetiği ve 2D izometrik olarak oluşturulmuş ortamlar.
Bulmacalar ve klasik macera oynanışı.
Tuhaf yaratıklar, hayvanlar ve canlı karakterler sizleri bekliyor
 
Zamanının ötesinde bir adam olan Mark, hem saygı duyulan hem de hor görülen çok gelişmiş teknolojiler tarafından hükmedilen yaygın bir fütüristik çağda kaybettiği erkek kardeşi Don’u arıyor.

Kimsesiz bir geçmişin yankıları ve eylemlerinizle yazılmayı bekleyen karanlık bir geleceğe bakışın izleri çevrenizde. Yolculuğunuzu tamamladıktan uzun bir süre sonra bu toprakları şekillendirecek çok sayıda zorlu tercihle karşılaşmaya hazır olun.

Siz yeni keşifler yapar ve esin kaynağını Afrika’dan alan bu nefes kesici dünyada gezinirken bu dünyanın sakinleri size yardımcı olacak ve sizi engellemeye çalışacaklar. Yerel liderler, şifacılar ve savaşçılarla yolunuzu açmak üzere anlaşın ya da kendinizi çok küçük boyutlu sürüler, devasa akrepler ve roketlerle donatılmış robotlara karşı savaşırken bulun.

Gelişen köylerden yıkılan şehirlere, taşlaşmış ormanlara ve kurumuş okyanus yataklarına kadar 2D izometrik çizimle çok güzel bir şekilde oluşturulmuş bu yeni tuhaf dünyada keşfedilmeyi bekleyen çok sayıda arazi var.

Oyunun fon müziği, Wolfenstein, DOOM, Prey, Killer Instinct ve Need for Speed oyunlarındaki çalışmalarıyla tanınmış olan besteci Mick Gordon tarafından bestelenmiştir.

BEAUTIFUL DESOLATION, STASIS ve CAYNE oyunlarını da hazırlayan THE BROTHERHOOD tarafından sunulmaktadır. 

Beautiful Desolation The Brotherhood izometrik bilim kurgu macera oyunu PC
HABERLER
Spelunky 2 Dead Static Drive
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Beautiful Desolation 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Beautiful Desolation
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız