Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Alone in the Dark: Illumination

Ünlü korku oyunu Alone in the Dark serisi yeni oyunuyla karşımıza çıkıyor.  Alone in the Dark: Illumination adını alacak oyun belirtilene göre Virginia eyaletinin Lorwich kasabasında geçecek. Kasabada bulunan madenden dolayı bir zamanlar oldukça işlek olan Lorwich, bir sel sonrası ölü kasabaya dönüşüyor. Kazadan yıllar sonra bazı insanlar kasabada dolaşan garip yaratıkların ve karanlık sisin olduğunu iddia ediyor. Doğaüstü güçlere inanan insanlar bu yaratıkların "The Darkness" diye adlandırılan varlıklar olduğunu söylüyor. The Darkness, pek çok şekle girebiliyor. Sis, hayalet veya canavar bunlardan bazıları. The Darkness; önüne gelen her şeyi yok ederken, kasabayı The Darkness'ın güçlerine karşı savunmak tabii ki bize düşüyor.

Alone in the Dark: Illumination için verilen özellikler arasında oyunun hikayesinin ABD'li korku kitabı yazarı HP Lovecraft'tan esinlenilerek yaratıldığı ve oyunun Unreal Engine 4 ile geliştirildiği yer alıyor. Bunun yanında oyun içinde güvenli noktalar yaratmak ve düşmanlarımıza zarar vermek için ışığı kullanmamız gerekecek.

Oyunun multiplayer seçeneği de bulunuyor. Alone in the Dark: Illumination'da The Darkness güçlerine dört arkadaşımızla birlikte savaşabileceğiz. Bu dört karakter ise The Hunter, Witch, Priest ve Engineer'den oluşuyor.

Alone in the Dark: Illumination korku horror alone in the dark pure atari pc unreal engine 4
VİDEOLAR
EKRAN GÖRÜNTÜLERİ (11 / 11) Tümünü Gör »
HABERLER
Ray's The Dead Haunted House: Cryptic Graves
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Alone in the Dark: Illumination 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Alone in the Dark: Illumination
+ TAKİBE
AL
6 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız