Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Aeterna Noctis

Heyecanlı savaşlar ve yetenek tabanlı platform bölümleriyle zorlu bir elle çizilmiş 2D Metroidvania. Karanlığın Kralı (King of Darkness) olarak bu destansı orijinal hikâyede 16 farklı ve bağlantılı alanda gezerek güçlerini yeniden kazanmasına yardımcı ol.
 
Zorluk seviyesi
Aeterna Noctis ilk seviyeden itibaren zorlu ancak adil bir ilerleyiş gösteriyor ve oyuncu kontrollerde tecrübe kazandıkça ve yeni yetenekleri açtıkça giderek zorlaşıyor. Oynanışı seni her zaman tetikte tutuyor ve her zorluğu tamamladığında haz almanı sağlıyor.
 
Akıcı oynanış mekanikleri
Oyun gerçekleştiği hızı veya durumundan bağımsız hareketlere %100 cevap verecek bir sisteme sahip olacak şekilde tasarlandı ve şekillendirildi. Böylelikle oyuncu her durumda memnuniyet hissedecek ve karakteri üzerinde tam kontrolü sağlayacak.
 
Yüksek hareket desteği
Seviye tasarımı sezgisel ve karakterin hareket kontrollerini sonuna kadar kullanmaya olanak sağlayarak her zorluğu aşmanın birden fazla yolu olmasına ve yetenekli oyuncuların bölüm tamamlama sürelerini azaltabilmelerine yol açıyor.
 
Güzel ve derin hikâye
Aeterna Noctis'in oynanışı orijinal, derin ve duygusal bir hikâyenin etrafında gelişerek en deneyimli oyuncuları bile destansı anlar ve beklenmedik olaylarla etkisi altına alıyor.
 
Geleneksel 2D Sanatı
Aeterna Noctis'in Sanat Departmanı geleneksel görsel tekniklerle her kareyi özel olarak tasarladı ve oyunun canlı ve akıcı hareketlere hayat veren animasyonları, ögeleri ve çevresel detaylarının tümü sınırsız bir tutku ve adanmışlıkla hazırlandı.
 
Seçme özgürlüğü
Aeterna Noctis'in klasik Metroidvania tarzı doğrusal olmayan 16 farklı ve bağlantılı alana bölünmüş bir haritası var. Ana hikâyenin belirli bir ilerleyişi olsa da, geliştiriciler oyuncuların kendi hızlarını belirleyebilmeleri ve bu devasa dünyada farklı şekillerde seyahat edebilmeleri gerektiğini düşündüler.
 
46'dan fazla oyun müziği
Aeterna Noctis'in orijinal oyun müzikleri onlarca farklı benzersiz temaya sahip. Oyun çıktığında, orijinal oyun müzikleri ana müziklerin özel olarak yorumlandığı Piano Collection ile birlikte çıkacak.

Aeterna Noctis Aeternum Game Studios 2D aksiyon metroidvania
HABERLER
Replica Lies of P
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Aeterna Noctis 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Aeterna Noctis ÇOKLU PLATFORM
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız