Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Abandoned

PlayStation 5'e özel sinematik birinci şahıs korku hayatta kalma shooter oyunu.
 
Abandoned'ın hikayesi Jason Longfield adlı karaktere odaklanıyor. Jason kendisini tuhaf bir ormanda uyanarak bulur. İlk başta ormana nasıl geldiğine dair fikri yoktur fakat daha sonra kaçırıldığını ve karanlık bir amaç doğrultusunda buraya getirildiğini hatırlar. Savaşarak hayatta kalmaya ve buradan kaçmaya çalışır.

Geliştirici ekibin belirttiğine göre Abandoned son derece detaylı bir açık dünyada geçen ve hayatta kalma türüne gerçekçi bir yaklaşım benimseyen bir oyun.

Gerçekçi hissettiren benzersiz kişisel oynanış deneyimi hedefleniyor. Örnek olarak Jason koştuğu veya korktuğu için nefes nefese kalırsa hedef alması düşecek. Silahların ateşlenmesi de diğer FPS oyunlarının aksine gerçekçi bir şekilde yavaş olacak.

Gerçek 4K çözünürlükte 60 kare hızında çalışacak. DualSense kontrolcüsünün dokunsal geribildirim ile uyarlanabilir tetikler özelliklerinden faydalanacak ve 3D ses desteği sunacak.

Abandoned FPS Hayatta Kalma Oyunu Blue Box Game Studios PlayStation 5 özel
HABERLER
Sinfeld Remastered The Smurfs: Mission Vileaf
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Abandoned 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Abandoned
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız