Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

eFootball PES 2021 Mobil 400 Milyon İndirmeyi Aştı

 
Konami Digital Entertainment, B.V. yaptığı bir açıklamayla eFootball PES 2021 mobil oyununun iOS ve Android platformlarında 400 milyondan fazla kez indirildiğini duyurdu.
 
eFootball PES marka elçisi Lionel Messi, bu başarıyı bugün (7 Nisan) saat 14.00’da resmi PES Twitter hesabından yayınlanacak bir röportajla kutlayacak – LINK.
 
Bu röportaj aynı zamanda sosyal medyadan #MessiChallenge Quiz etiketiyle düzenlenecek bir etkinliğe de temel oluşturacak. Oyuncuların Messi’yle ilgili soruları cevaplayacağı etkinliğe 40 binden fazla kişinin katılması durumundaysa KONAMI, katılımcılara Lionel Messi’nin yer aldığı yepyeni bir Unutulmaz An Serisi (Iconic Moments Messi) hediye edecek. Katılımcılara yardımcı olmak için soru-cevap etkinliğiyle ilgili bazı ipuçları gün içerisinde paylaşılacak.
 
eFootball PES 2021’i ücretsiz olarak iOS (LINK) ve Android (LINK) cihazlar için indirebilirsiniz.
 
eFootball PES 2021 hakkındaki güncel haberler ve diğer bilgiler için şu adresleri takip edebilirsiniz:
 
basın bülteni

Bu haberin bağlantısı
URL
eFootball PES 2021 eFootball PES 2021 Sezon Güncellemesi Konami
Swords of Legends Online Batıya Geliyor NieR Replicant ver.1.22474487139… Geliştirme Süreci Tamamlandı

Punisher155

8.4.2021 00:09:54

0
Yanlışım varsa düzeltin ama bu oyun da FIFA Mobile gibi kendi takımını yapıp oluşturma maç yapma üzerine olması lazım zaten beleş oyun olmasından da belli. Şunu anlamıyorum insanlar neden böyle oyunlara bu kadar rağbet ediyorlar. Her sene aynı oyun, çakma uyduruk kadronu kur, mikro ödemeyle oyuncu aç veya bedava verilen güçsüz oyuncularla maça gir. Bunun zevkli olan yanı nedir hiç anlamadım, bunu da geçtim bu sistemden hala sıkılmadılar gitti. Adamakıllı paralı konsol deneyimine yakın yapın şunları ya da hadi bu oyunlar da olsun sevenler için ama bu sürümden bağımsız hakkaten hakiki bir PES 2021 ya da FIFA 2021 mobil sürümlerini yapın isteyen onu alsın, bu sürümde takım yapma oyuncu kartı falan filan olmadan tıpkı NBA 2K20 Mobile gibi gerçek takımlar gerçek kadrolarıyla olsun, isteyen online mücadale yapsın isteyen single playerda orjinal kadrolarla ligler, kupalar oynasın, kariyer modu olsun. PSP'lerin 3DS'lerin hükmünün kalmadığı bir piyasada akıllı telefonların böyle bir futbol oyununa aşırı ihtiyacı var ama firmaların yapmaya da niyetleri yok. NBA 2K20 Mobile konsol kalitesinde grafik sunduğu yetmezmiş gibi gameplay yönü de gerçekten iyi ve çok güzel bir deneyim yaşatıyor gene de dokunmatikte oynayamayan ya da konsol tadını tam yakalamak isteyen için gamepad desteği de sunuyor. Oyunun Türkiye fiyatı 39 TL olması lazım indirimle 13 TL'ye düşmüştü geçenlerde. Kimseyi de zorlamaz bu fiyatlar. Yanlış hatırlamıyorsam bahsettiğim tarz yani online odaklı beleş olmayan bir futbol oyunu en son FIFA 14'tü. Sonrasında da bi daha böyle konsol tadında bir futbol oyunu gelmedi ama şimdi FIFA 14 de biraz çağdışı kalıyor. Yeni bir soluk şart artık.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
eFootball PES 2021
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız