Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Konami ve Napoli Uzun Soluklu Bir İş Birliği için El Sıkıştı

 
Konami Digital Entertainment B.V. bugün yaptığı açıklamada şirketin İtalya’nın en iyi futbol kulüplerinden biri olan Società Sportiva Calcio Napoli (“Napoli”) ile uzun soluklu bir partnerlik anlaşması imzaladığını açıkladı.

“Resmi Futbol Oyunu Partnerliği” (“Official Football Videogame Partnership”) 2021/22 futbol sezonunun başlamasıyla start verecek ve çeşitli pazarlama haklarını da beraberinde getirecek. 2022/23 futbol sezonundan itibaren ise eFootball PES serisi, Napoli’nin tamamen lisanslı bir şekilde modellendiği yegâne gerçek zamanlı futbol simülasyonu olacak.
 
KONAMI aynı zamanda ünlü futbol kulübünün Resmi Spor Merkezi Partneri de olduklarını duyurdu. 1 Temmuz 2021 tarihinden itibaren sporcuların antrenmanlarını da yaptığı spor kompleksinin adı “SSC Napoli KONAMI Training Center” olacak ve hem oyuncular hem de misafirlere açık bir oyun salonu içerecek.

İtalya'nın en meşhur futbol kulüplerinden biri olan Società Sportiva Calcio Napoli, 95 yıl önce kuruldu ve kurulduğu günden bu yana da ülkenin en iyi liginde birçok başarıya imza attı.

KONAMI’nin eFootball PES için yaptığı bu yeni iş birliği duyurusu, daha önce İtalyan Futbol Federasyonu, AS Roma ve SS Lazio gibi İtalyan futbolunun önde gelen kurum ve kulüpleriyle gerçekleşmiş anlaşmaların devamı niteliğinde.
 
Konami Digital Entertainment B.V. Başkanı Naoki Morita, konuyla ilgili düşüncelerini, “Şirketlerimiz arasında gerçekleşen bu yakın işbirliği sayesinde eFootball PES’in İtalyan futbolu söz konusu olduğunda bir numaralı video oyunu serisi olmasını hedefliyoruz. Napoli’nin KONAMI’yle böylesi bir partnerlik anlaşmasına imza atmasından dolayı onur duyuyoruz ve uzun vadeli planlarımıza inancımız sonsuz,” şeklinde dile getirdi.

Società Sportiva Calcio Napoli Uluslararası Gelişim Müdürü Serena Salvione ise anlaşmayla ilgili duygularını, "KONAMI gibi yenilikçi ve uluslararası bir markayla bu çok özel anlaşmayı imzaladığımız, ayrıca Napoli taraftarlarına da benzersiz içerikler ve deneyimler sunacağımız için çok mutluyuz. KONAMI, kulübün spor kompleksinin isim haklarını alarak Napoli markasıyla bağlarını daha da güçlendirdi. Bu partnerlik, son yıllarda Napoli’nin uluslararası bir marka haline gelme yolunda attığı adımların devamı niteliğinde,” sözleriyle ifade etti.
 
eFootball PES 2021’in sahip olduğu lisansların tam listesine resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz- konami.com/wepes/2021/eu/en/ps4/page/license
 
basın bülteni

Bu haberin bağlantısı
URL
eFootball PES 2021 eFootball PES 2021 Sezon Güncellemesi Konami
Fallout 76'nın Locked & Loaded Güncellemesi Yayınlandı Returnal Çıkış Fragmanı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

mahsur kalan adam

29.4.2021 14:50:51

0
PES in yeni oynanışına alışamadım hala 13 devam

Firoles

28.4.2021 17:34:32

0
Problem EA’de.. Güveniyorsan kendine sadece bende olacak tarzında bir anlaşma yapma.. :)

ezicioyuncu

28.4.2021 17:26:33

0
bu hızla 2071de tüm takımları almış olur

1655

28.4.2021 17:08:01

+1
Şu PES inde yıllardır tek tek lisans alma muhabbeti artık sıktı, tav ediyor beni.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
eFootball PES 2021
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız