Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Yes, Your Grace'in İlk Bölümü Steam'de Ücretsiz

 
Yayıncılığını No More Robots'un yaptığı, geliştiriciliğini ise Brave At Night'ın yaptığı RPG oyun Yes, Yout Grace'in demosu Steam'de ücretsiz olarak yayınlandı. Demoda oyunun ilk bölümünü oynayabiliyorsunuz.
 
Oyun henüz yayınlanmadı, 2020'nin ilk aylarında yayınlanması planlanıyor. Oyun yayınlanmadan önce denemek isteyenler için bu demo güzel bir fırsat. Buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına ulaşabilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
Bu krallık yönetimi rol yapma oyunu Yes, Your Grace'de, bir ricada bulunmak isteyen kişiler tavsiye ve yardım istemek için taht odasına gelecekler. Onlara problemleri ile ilgili yardım etmek ya da daha önemli konular için kaynakları saklamaya karar vermek kral olarak sizin elinizde. Sadece şunu unutmayın: kaynaklar sınırlıdır ve herkes krallığın çıkarlarını düşünmez.

- Anlamlı seçimlerle dolu 6 - 8 saat arasında süren bir hikaye.
- Ailenizden köylü sınıfa kadar, domuz çiftçilerinden iksir satıcılarına kadar her gün uğraşacağınız konular ve sonuçları olan seçimler.
- Etkileyici piksel sanatı ve renk paletine sahip grafikler.
- İhtiyaçları birbirinden farklı olan renkli karakterler.
- Kendi aileniz ve ötesini kapsayan derin insan hikayeleri.
- Generaller, avcılar ve cadılar gibi sınıfların dahil olduğu zorlayıcı yönetim sistemleri. 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak vg247 Yes Your Grace Krallık Yönetimi Oyunu RPG No More Robots Brave at Night
MechWarrior 5 Mercenaries Yayınlandı, Sistem Gereksinimleri Paylaşıldı LoLespor: Transfer Penceresi 2-8 Aralık Yayınlandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Yes, Your Grace
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız