Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Vampir Temalı Aksiyon Oyunu EvilVEvil Bu Yaz Geliyor

 
 
Geliştiriciliğini ve yayıncılığını Toadman Interactive’in üstlendiği, daha önce 2020 yılında duyurulan vampir temalı co-op tabanlı birinci şahıs nişancı aksiyon oyunu EvilVEvil, bu yaz oyunculara sunulmaya hazırlanıyor. Oyun PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkış yapmayı bekliyor, PC sürümü ise Steam platformu üzerinden yayınlanacak.
 
Oyunun kapalı betası Mart'ta başlıyor 
 
 
 
Oyun, 20 dolarlık bir fiyat etiketi ile piyasaya sürülecek. Bunun dışında PC platformu için kapalı betanın 1 Mart'ta başlaması planlanıyor. Toadman Interactive CEO'su Ola Nilsson bir basın açıklamasında şunları aktarıyor:
 
“EvilVEvil vampir temalı bir yapım olarak karşınıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyunda beklentilerinizi önemli ölçüde değiştirecek ve iyi bir deneyim sunacak bir yapı bulunuyor. Oyunda hem avlanan hem de avcı konumunda olabiliyor ve oyuncular bu kanlı yolculukta bize katılmayı bekleyebilir.”
 
EvilVEvil oyununda oyuncular kadim ve güçlü bir vampir olarak nitelendirilen karakterleri kontrol ediyor. Burada farklı silahlar alabiliyor ve geniş silah kütüphanesi ile beraber düşmanların üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz. Bir ila üç oyuncu ile beraber oynayabileceğiniz 11 farklı bölümün bulunduğunu aktarabiliyoruz.
 
Yeni fragman
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu EvilVEvil
Slime Heroes PC ve Xbox Series için Duyuruldu Epic Games'in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunlarını Kütüphanenize Eklemeyi Unutmayın

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız