Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

V Rising 2.5 Milyon Satış Rakamına Ulaştı

 
 
İsveçli geliştirici Stunlock Studios, vampir temalı hayatta kalma aksiyon rol yapma oyunu V Rising'in dünya çapında 2,5 milyondan fazla sattığını duyurdu. Bu rakam, 17 Haziran 2022'de iki milyon adet, oyunun çıkışından iki hafta sonrasında 1,5 milyon adet, bir hafta sonrasında bir milyon ve üç gün sonrasında 500.000 adetti.
 
V Rising'in resmi Twitter hesabından atılan bir gönderide bu durum kutlandı. V Rising, 17 Mayıs 2022'de Steam üzerinden Erken Erişim olarak PC için piyasaya sürüldü.
 
V Rising'de bir vampir olarak uyanın. Gücünüzü yeniden kazanmak ve hayatta kalmak için kavurucu güneşten kaçın. Yakındaki yerleşim bölgelerinde kalanları avlayarak kanlanın. Kalenizi yükseltin, gizemlerle dolu ve sürekli değişen bir açık dünyayı keşfedin. Çevrimiçi olarak yeni müttefikler kazanın ve yaşayanların topraklarını fethedin.  
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Vgchartz V Rising
Embark Studios'un Geliştirdiği ARC Raiders Oyunu 2023'e Ertelendi Alice’s Warped Wonderland: REcollection, PC ve Switch için Duyuruldu

romedon

9.8.2022 12:04:17

0
Oyunu satın aldım bayağ iyi bu arada böyle bir yapıma göre. Umarım kazandıkları parayı oyunu geliştirmek için harcarlar 28 tl bu günlerde hiçbişey
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
V Rising
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız