Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Two Point Hospital'ın Konsol Sürümü İçin Çıkış Fragmanı Paylaşıldı

 
Yayıncılığını Sega Europe'un yaptığı, geliştiriciliğini ise Two Point Studios'un yaptığı Two Point Hospital'ın konsol sürümleri için çıkış fragmanı paylaşıldı. Two Point Hospital şu andan itibaren PC, PlayStation 4, Xbox One ve Switch için erişilebilir durumda. 
 
Ayrıca geçtiğimiz hafta oyunun inceleme puanları da paylaşılmıştı. Buraya tıklayarak oyunun inceleme puanlarına ulaşabilirsiniz. Oyunun tanıtım yazısı ve çıkış fragmanını da aşağıda bulabilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:

Two Point County'nin talihsiz sakinlerinin hayatlarını iyileştirirken sıfırdan başlayarak hareketli ve verimli bir hastane tasarlayın.

Bloklar, tedavi odaları, mola alanları ve daha fazlasını yerleştirerek lamba kafalı hastalardan küp uzuvlu insanlara kadar içeri giren tüm çılgın hastalıklarla mücadele edin.

Yeni hastaneler inşa ederek kuruluşunuzu Two Point County geneline genişletin ve bütçenizi dengede tutup personelinizi daha karmaşık hastalıkların üstesinden gelmeleri için eğitin. Belki karşınıza salgın bir hastalık bile çıkabilir.

Bir başyapıt inşa edin
Hasta memnuniyetini artırmak için işlevsel ve dekoratif öğeleri harmanlayarak hastanenize kişisel bir hava katın. Ayrıca yaklaşan yıl sonu ödüllerini kaçırmayın.

Garip hastalıkları tedavi edin
Her biri kendi benzersiz tedavi makinesini gerektiren Lamba Kafalılık, Prematüre Mumyalama ve Küplenme gibi birçok sıra dışı hastalıkla karşılaşacaksınız.

Hastaneyi geliştirin
Hastanenizi daha verimli ve kârlı hale getirmek için yeni tedavi yöntemleri araştırın, tıbbi ekipmanlarınızı iyileştirin ve personelinize yeni yeteneklerle seviye atlatın. 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Two Point Hospital Two Point Studios İşletme yönetimi
SnowRunner'dan Yeni Bir Fragman Paylaşıldı: "Conquer the Wilderness" Dead or Alive 6 DLC Karakteri Tamaki Duyuruldu

Shovel Knight

25.2.2020 22:58:54

0
biraz önce de xbox game pass e eklendi
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Two Point Hospital ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız