Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Totally Reliable Delivery Service Epic Games Store'da Ücretsiz

 
Yayıncılığını tinyBuild ve geliştiriciliğini We’re Five Games'in üstlendiği teslimat oyunu Totally Reliable Delivery Service bugün itibarıyla PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkışını gerçekleştirdi.

Oyun Epic Games Store'da ilk hafta boyunca ücretsiz. 8 Nisan Türkiye saati ile 18.00'e kadar kalıcı olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.
 
 
Standart sürümü PlayStation Store'da 69,00 TL, Xbox Store'da 42,50 TL ve aynı zamanda Xbox Game Pass'e dahil. Nintendo eShop'ta ise $14.99. 
 
Oyun hakkında:
 

Sırt desteğinizi takın ve teslimat kamyonunu çalıştırın: teslimat zamanı! Maksimum dört arkadaşınıza katılın ve interaktif bir sanal alan dünyasında işinizi bir an önce halledin. Teslimat denendi, Totally Reliable Delivery Service garantisiyle!

Yerel ve Çevrimiçi Çok Oyunculu: Teslimatlarınızın güvenliğini sağlamak için işi tek başınıza yapın veya arkadaşlarınıza katılıp takım çalışmanızı test edin.

Kontrollü Karmaşık Kaos: Öngörülemeyen, saçma fizik kuralları kıpır kıpır platformlarla buluşuyor. Kolayca koşun, sıçrayın, dalın ve cebelleşin, ancak bir şeyle çarpışırsanız şuurunuzu kaybedeceksiniz!

Dikkat Dağıtıcı Bir Dünya: Teslimatlara ara verin ve oyalanın! Dünya, iş veya oyun amaçlı kullanılabilecek oyuncaklar, araçlar ve makinelerle dopdolu.

Ayak Takımı: Mavi yakalı çalışanlarınızı kişiselleştirin ve işe koyulun: teslimat zamanı! 


Çıkış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Totally Reliable Delivery Service tinyBuild Games We’re Five Games
Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered PC Sistem Gereksinimleri Phil Spencer, PlayStation 5'in Teknik Özelliklerini Görünce Kendini İyi Hissetmiş
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

YildirimBuyucusu

2.4.2020 01:09:40

+2
Bu haftaki 5. ücretsiz oyun. Gerçekten harikasın Epic Games!

BSC Misafiri

1.4.2020 23:42:14

0
Epic!

BSC Misafiri

1.4.2020 23:42:12

0
Paladinsi de deneyin eğlenceli bir oyun sayılır
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Totally Reliable Delivery Service ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız