Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Total War: WARHAMMER III Oynanış Videosu

 
Yayıncı Sega ve geliştirici Creative Assembly, Total War: WARHAMMER üçlemesinin son oyunundan ilk oynanış görüntülerini paylaştı.
 
Oynanış görüntüleri yeni ırklar, güncellenmiş mekanikler ve iyileştirmelerin yanı sıra kule savunma oyunlarından esinlenmiş Survival Battle oynanışını gösteriyor. Survival Battle'da oyuncular ele geçirdikleri noktaları düşman dalgalarına karşı savunmaya çalışacak. Oyuncular kazandıkları kaynaklar barikatlar ile tuzaklar kurabilecek.
 
Total War: WARHAMMER III 2021'de Türkçe altyazı desteğiyle birlikte PC için çıkacak. Steam ve Epic Games Store'da 345,00 TL'den ön siparişte.

Sekiz dakikalık videoyu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak VG247 Total War: WARHAMMER III Sega Creative Assembly
Eski Epic Games ve Blizzard Geliştiricileri Yeni Oyun Stüdyosu Lightforge Games'i Kurdu Biomutant – PC, PS4 Pro, Xbox One X, PS4 ve Xbox One Oynanış Videoları
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

teknocu_guvercin

17.5.2021 11:26:03

0
çok pahalı arkadaş.

arman09

16.5.2021 23:03:01

0
Bu costom battle değil özel savaşta değil survivor modu tanıtım videosu 🤣

Locke Lamora

16.5.2021 19:15:43

0
daha farklılaştırılmış oynanış dinamikleri bekliyor insan. bu bana pek bir şey ifade etmedi. ne yani khorne u yendik mi şimdi ? bu kadar basit olmamalı bu işler.

BSC Misafiri

15.5.2021 17:00:48

0
Yahu evreni Boşverin de 345 lira ne? Hadi sage Türkçe desteği getirmişsin ne güzel bir de uygun fiyat koysan olmaz mıydı?

BSC Misafiri

15.5.2021 17:00:08

0
Kislev direkt Slav'lardan esinlenmiş.Hatta Putin gibi ayıya binen birimleri bile var :)

BSC Misafiri

15.5.2021 10:29:02

+1
40 yıllık ayrıntılı bir evren bu. En çok tanınan ve sevilen fantezi öykülerinden. Boş konuşmuşsun. On milyonlarca seveni var bütün dünyada. Warhammer total war oyunları da açık arayla en başarılı total war oyunları. Hem satş hem çeşit hem oynanış olarak.

Settlers

15.5.2021 10:27:10

+2
quote:

Orjinalden alıntı: Umit_22 Tabi sizde haklısınız, aylarca arşiv, belge, tarih kitaplarından bilgi toplamak yerine kıçınızdan canavar, yaratık uydurmak daha ucuza ve kolaya geliyor. Oyunun adını bence değiştirin daha çok hedeflediğiniz kitlenin dikkatini çekersiniz. Total War:LoL Total War:LoL II Total War:LoL 2077
Yaklaşık 40 yıllık serüveni olan Warhammer için bu tip yakıştırmalar doğru değil! Masaüstü oyunlarının önde gelen serilerindendir. Açıp, biraz araştırmanızı tavsiye ederim. Oyun denen olgunun temeli çoğunlukla fantazi ve kurgudur zaten. Sırf istediğiniz türde oyun yapılmadı diye hakaret etmenize gerek yok! TotalWar serisinin tarihi serileri devam edecektir zaten...

SH0O0GUN

15.5.2021 10:09:44

+2
quote:

Orjinalden alıntı: Umit_22 Tabi sizde haklısınız, aylarca arşiv, belge, tarih kitaplarından bilgi toplamak yerine kıçınızdan canavar, yaratık uydurmak daha ucuza ve kolaya geliyor. Oyunun adını bence değiştirin daha çok hedeflediğiniz kitlenin dikkatini çekersiniz. Total War:LoL Total War:LoL II Total War:LoL 2077
Bir tarih hastası olarak ve ilk oyunundan beri bütün total War oyunlarını yalayıp yutmuş biri olarak, ilk iki oyun için çok söylendim, gözümde bu seri bitmiştir dedim. Ama II. oyunu deneme fırsatım oldu, ve diğebilirimki açık ara oynadığım en iyi en kapsamlı Total War oyunu, bana Warhammer evrenini sevdirdi. Başka hiçbir firma bu denli büyük ve güzel bir oyun yapamazdı, bu oyun oyun tarihine altın harflarle yazılacak. Bende Medieval, Empire için bekliyorum ama bu oyunu yapmaya kolaycılık demek doğru değil, tam aksine bu kadar detaylı ve kapsamlı bir oyun yapmak aralarında en zorudur. WHIII le beraber seri bitiyor bizde tarih serilerine TK ve Troy le olduğu gibi illaki devam edecekler.

Umit_22

15.5.2021 01:23:33

0
Tabi sizde haklısınız, aylarca arşiv, belge, tarih kitaplarından bilgi toplamak yerine kıçınızdan canavar, yaratık uydurmak daha ucuza ve kolaya geliyor. Oyunun adını bence değiştirin daha çok hedeflediğiniz kitlenin dikkatini çekersiniz. Total War:LoL Total War:LoL II Total War:LoL 2077
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Total War: WARHAMMER III
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız