Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Total War: Three Kingdoms Ertelendi

 
   Sega ve geliştirici Creative Assembly Total War serisinin yeni oyunu Total War: Three Kingdoms için Cao Cao'nun gösterildiği In-Engine sinematik fragmanını yayınladı ve oyunun çıkış tarihinin ertelendiği duyuruldu.

   Daha önce sonbahar 2018'de çıkması planlanan Total War: Three Kingdoms bu erteleme ile birlikte artık ilkbahar 2019'da çıkacak.
 

Yıl MS 190. Çin kargaşa içinde.
 
Han Hanedanlığı, çocuk imparatorun karşısında parçalanıp dağılıyor. Ancak, sembolik bir lider olan bu çocuk, tiran cenkbeyi Dong Zhuo’nun kuklasından başka bir şey değil. Zalim ve baskıcı bu rejimde Dong Zhuo güç kazanmaya devam ederken, imparatorluk ise kargaşaya sürükleniyor.
 
Fakat umutlar henüz tükenmedi.
 
Zorbalığın karşısında kardeşlik yemini etmiş üç kahraman, yaklaşmakta olan duruşmalar için destek toplar. Bu davranışlarından örnek alan ve fırsattan istifade eden Çin’in önde gelen ailelerinin cenkbeyleri, Dong Zhuo’nun acımasız hükmüne son vermek için kırılgan bir koalisyon kurar. Tiranın karşısında zafere ulaşabilecekler mi? Yoksa şahsi hırsları, zaten sallanmakta olan ittifaklarını parçalayıp onları üstünlük yarışına mı sokacak?
 
Ortaklıklar ateş püskürüyor. Bağlılıklar taraf değiştiriyor. İhtilaf yangını yeni fırsatlar doğuruyor. Kesin olan tek bir şey var: Çin’in geleceğini kendi şampiyonları şekillendirecek.
 
   Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Total War: Three Kingdoms Total War Sega Creative Assembly
NieR: Automata'nın Dağıtım Miktarı ve Dijital Satışları 3 Milyonu Aştı The Walking Dead Final Sezonu Birinci Bölüm Çıkış Tarihi ve Tanıtım Fragmanı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

6.6.2018 18:56:31

0
Bari ilkbahar filan olsaydı erken dönem bu ne ya 1 yıl da yeni oyun yapıyor millet.

BSC Misafiri

6.6.2018 18:14:56

0
Ooohoo hoo yani.. Zaten her oyun beta gibi çıkıyor adam olmasını beklemek 6 aydan başlıyor bir de erteleme yiyorlar iyi mi?
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Total War: Three Kingdoms
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız