Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Total War Saga: Thrones of Britannia Çıkış Tarihi Duyuruldu

 
 
   Sega ve Creative Assembly Total War spin-off serisi Total War Saga'nın ilk oyunu Thrones of Britannia için çıkış tarihi verdi.
 
   Total War Saga: Thrones of Britannia 19 Nisan'da PC için çıkacak.
 
   Çıkış tarihinin duyurulmasıyla birlikte oyun ön siparişe de açıldı. Fiyat oyunun çıkışına kadar %10 indirimle 90,00 TL. Ayrıca Creative Assembly, Thrones of Britannia'nın ön siparişlerinden elde ettiği kârın % 25'ini, War Child UK'e bağışlayacak.
 

   Yıl MS 878. Dört yanını düşmanlar sarmış İngiliz kralı Büyük Alfred, Edington Muharebesi’nde destansı bir savunma gösterdi ve Viking istilasının bıçağını köreltti. Hırpalanan ancak kırılmayan Nors cenkbeyleri Britanya toprakları boyunca çeşitli mevziler tuttu. Şimdi aradan neredeyse 80 yıl geçmişken bu topraklar ilk kez kırılganlık gösteriyor.
 
   Krallıklarla dolu bu adadaki her tacın altında, İngiltere, İskoçya, İrlanda ve Galler’de bir değişimin yaklaştığı seziliyor; bir fırsatlar zamanı. Antlaşmalar yapılacak. Savaşlar yapılacak. Tarihin en büyük uluslarından birinin yükselişini gösteren bu sagada, talihin cilvelerinden efsaneler doğacak.
 
   Krallar yükselecek. Ve aralarından yalnız biri, hükmedecek.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Steam
Super NES Classic Edition Satışları Dört Milyonu Aştı Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi Duyuruldu
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Vrataski

1.2.2018 23:57:50

0
quote:

Orijinalden alıntı: kataaay Fiyat şu an için uygun. Normal base fiyatı 35 USD ancak türkiye için verilen fiyat 25 USD bandında.Gayet uygun bir fiyat. Dil desteği de mevcut. Ama kesinlikle ARAL müdahele eder
Büyük boyutlu DLC diyebiliriz bu oyun için. Yani fiyatı fazla bile. Artacağını sanmam.

emrahcey

1.2.2018 22:36:54

0
İngilizin daha doğru düzgün İngilizce konuşmadığı zamanları oynayacağız desenize...Hadi bakalım.

kataaay

1.2.2018 22:34:18

0
Fiyat şu an için uygun. Normal base fiyatı 35 USD ancak türkiye için verilen fiyat 25 USD bandında.Gayet uygun bir fiyat. Dil desteği de mevcut. Ama kesinlikle ARAL müdahele eder

pcrex

1.2.2018 19:09:20

0
sadece ingiltere ve irlanda da geçecek olması beni düşündürüyor. içerik olarak ne kadar doyurucu olabilir. fiyatı ona göre ayarlamışlar sanki. nerede kaldın medieval 3

Shovel Knight

1.2.2018 18:32:38

+1
sistem gereksinimleri iyi fiyat iyi oyun türkçe daha ne olsun sabırsızlıkla bekliyorum
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)