Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Tomba! 2, 2025'te PS5, PS4, Switch ve PC'ye Geliyor

 
 
Yayıncı ve geliştirici Limited Run Games ve geliştirici Whoopee Camp, Tomba! 2'nin PlayStation 5, PlayStation 4, Switch ve PC için Steam üzerinden 2025 yılında çıkacağını duyurdu.
 
Tomba! 2: The Evil Swine Return ilk olarak 28 Ekim 1999'da Japonya'da PlayStation için çıktı, ardından 18 Ocak 2000'de Kuzey Amerika'da ve 16 Haziran 2000'de Avrupa'da çıktı. İlk kez yeni platformlara taşınıyor.
 
Tomba! PlayStation dönemi platformunu tersine çevirdi. Tomba! 2, daha da fazla hareket özgürlüğü ekleyerek, daha fazla ilham verici yeni görevler ekleyerek ve iyi bir önlem olarak uçan bir sincap kostümü ekleyerek bu muhteşem tasarımı geliştirdi. Tomba! 2: The Evil Swine Return'de, sevgilisini aşağılık yabani domuzların pençesinden kurtarmak için daha uzun boylu, daha biçimli bir Tomba'ya zorlu mücadelelerde rehberlik edeceksiniz.
 
Duyuru Videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Tomba! 2 PS5 PS4 Switch PC
Bubsy in: The Purrfect Collection Konsollar ve PC için Duyuruldu Aksiyon Macera Oyunu Fear Effect 2025'te Konsollar ve PC için Yayınlanacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız