Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Witcher 2 Hakkında Yeni Açıklamalar     CDProjekt, The Witcher serisinin yeni oyunu olan The Witcher 2: Assassins of Kings'i resmi olarak bir basın açıklamasıyla duyurdu.

     Yapılan basın açıklamasında CDProjekt CEO'su Adam Kicinski, The Witcher 2 ile gelecek olan yeni savaş sisteminin taktiksel açıdan daha zengin olacağını ve yapımcı ekibin ilk oyundaki en başarılı kısımları geliştirmeye konsantre olduğunu söyledi.

      Kicinski'nin konuşmasının tamamı ise şöyle; "2 veya 2.5 yıldır üzerinde çalıştığımız projeyi duyurmaktan dolayı memnunum. The Witcher'in yapım sürecinde bir çok şey öğrendik, ve biz o öğrendiklerimizle insanların ömrü boyunca gelmiş geçmiş en iyi RPG oyunlarından birini oynamasını sağlayacağız."

      "Ekibimiz ilk oyundaki en başarılı kısımları geliştirmek için konsantre olmuş durumda. Kesinlikle The Witcher 2'nin hayranlar ve yeni gelecek olanlar tarafından sevileceğini bekliyoruz."

     "İlk oyunda yükseği hedeflemiştik. Şimdi The Witcher 2: Assassins of Kings'te ise en yükseği hedefliyoruz." dedi.

      Ayrıca oyunun Kuzey Amerika dağıtımcılığını Atari, Rusya dağıtımcılığını 1C, Orta Avrupa ve CDProjekt'in ülkesi olan Polonya dağıtımcılığını ise CDProjekt'in yapacağı duyuruldu. Batı Avrupa'nın dağıtımcılığını üstlenecek olan şirketle görüşmeler ise hala devam etmekte.

      The Witcher 2, CD Projekt Spring 2010 Konferansında halka ilk kez sunulacak. Bu konferans 25 Mart'ta yapılacak ve bu siteden canlı olarak izlenebilecek.

      Ayrıca The Witcher 2: Assassins of Kings'in resmi sitesi 7 Nisan'da açılacak. Tüm bunların yanı sıra CDProjekt, basın toplantısında bir de iPhone için The Witcher yayınladı. O habere ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak The Witcher : Assassins of Kings CDProjekt PC
Bourne Ascendancy, İptal mi Edildi? Blur Betasına Yeni Düzenlemeler

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
The Witcher 2 : Assassins of Kings
+ TAKİBE
AL
72 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız