Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Turing Test 7 Şubat'ta Switch'e Geliyor

 
 
Yayıncı Square Enix Collective ve geliştirici Bulkhead Interactive, The Turing Test Switch versiyonunun 7 Şubat'ta çıkış yapacağını duyurdu.
 
Oyun ilk olarak Ağustos 2016'da Xbox One ve PC için; Ocak 2017'de PlayStation 4 için çıkmıştı.
Oyunun tanıtım yazısı:
 

The Turing Test, bilinç fenomenini keşfe çıkan ve insan sezgisinin anlamına meydan okuyan bir birinci şahıs bulmaca oyunudur.
 
Bir International Space Agency (ISA) mühendisi olan Ava Turing’i kontrol edin ve Europa’nın gizli sırlarını açığa çıkarırken anlatımlı bir iç gözlem ve erdem hikayesinde ilerleyin.
 
The Turing Test’in insan etkileşimli bulmacalarına kendinizi kaptırın ve mantıklı ve yöntemsel düşünme gücünüzü ortaya çıkarın.

Sadece bir insanın çözebileceği şekilde tasarlanan testlere katılın.
 
İnsan ırkının doğasında var olan keşfetme, koruma ve hayatta kalma özelliklerine dayanan gelişimsel bir hikayede oyuncular Europa’nın, kabuğu buzdan oluşan çekirdeğini daha yakından araştıracak ve insan ile makine arasındaki çizginin ötesine geçecekler.
 
Jupiter’in uydusu olan Europa’daki ISA araştırma üssünün ardında yatan gerçeği araştırın.
 
Bir nesneden diğerine enerji göndermek için bulmacaları Enerji Manipülasyon Araçları’nızı (EMA) kullanarak çözün.
 
Yapay zekaya sahip makineleri çalıştırın ve kontrol edin, devasa yapıları manipüle edin ve karmaşık görevleri çözün; tüm bunlar insanın kontrol mücadelesine dayanan çok boyutlu bir hikaye içine yerleştirilmiştir.
 
The Turing Test deneyimi, sadece video oyunlarının etkileşimli araçları ile yaşanabilir.

The Turing Test, bu heyecan verici yeni birinci şahıs bulmaca oyununda oyunculara insana özgü erdemleri korumanın gerçek bedelini öğreterek sinapslarınızda bir aksiyon kıvılcımı çaktıracak.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu The Turing Test Square Enix Bulkhead Interactive birinci şahıs bulmaca oyunu
Gran Turismo Şampiyonası 15-16 Şubat'ta Sidney'de Başlıyor Hearts of Iron IV: La Résistance Genişlemesi 25 Şubat'ta Çıkacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
The Turing Test ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız