Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Bridge Curse 2 Batıda PQube Tarafından Yayınlanacak

 
 
PQube, Softstar Entertainment tarafından geliştirilen korku oyunu The Bridge Curse 2: The Extrication'ı batıda PlayStation 5, Xbox Series, Switch ve Steam üzerinden PC için yayınlayacağını duyurdu. Açıklanan detaylara göre oyun 2024 yılı içerisinde piyasaya sürülecek.
 
The Bridge Curse 2 Tayvan kültüründen ilham alıyor 
 
 
 
The Bridge Curse 2: The Extrication'ın PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri daha önce Japonya ve Asya yayıncısı Game Source Entertainment tarafından piyasaya sürüleceği duyurulmuş olsa da PQube tarafından yayınlanan basın açıklamasında bu detaylara yer verilmiyor.
 
Oyunun detaylarına bakacak olursak, Tayvan kültüründen esinlenilen korku unsurlarının bulunduğundan bahsedebilir ve birinci şahıs hayatta kalma korku deneyiminin bizlere sunulacağını aktarabiliriz.
 
Wen Hua Üniversitesi'nde geçen oyunda akıl almaz hayaletlerle yüzleşirken aynı zamanda dikkat çekici bulmacaları çözmeye başlayacak ve arka planda yer alan sırları açığa çıkarmak için elimizden geleni yapmaya koyulacağız.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu The Bridge Curse 2
Büyülü Bir Dünyanın Kapıları: Kingdom Hearts Serisi Simülasyon Yönetim Oyunu Undead Inc 2 Mayıs'ta Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Oyun Haberleri (2024)
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız