Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Syberia I ve II Steam'de Kısa Süreliğine Ücretsiz

 
 
Yayıncı ve geliştirici Microids'in Syberia I ve II oyunları Steam'de kısa süreliğine ücretsiz oldu. Oyunları ücretsiz ve kalıcı olarak kütüphanenize eklemeniz için ''Hesaba ekle'' butonuna basmanız yeterli olacak. İki oyun da 29 Eylül TSİ 20.00'a kadar ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor.
 
Syberia I
 
Benoit Sokal'ın yazıp sanat yönetmenliğini yaptığı ve 2002 yılında Fransız Microids tarafından geliştirilen macera-bulmaca çözme oyunu. Çok düşük sistem gereksinimleri ile hemen her bilgisayarda oynanabilen, bilhassa grafikleriyle kendine hayran bırakan bir atmosfere, mükemmel bir kurgu ve dramatik bir hikâyeye sahip olan oyuna, 2004 yılında bir devam oyunu çıkartılmıştır.
 
Syberia II
 
Benoit Sokal'ın yazıp sanat yönetmenliğini yaptığı ve 2004 yılında Fransız Microids tarafından geliştirilen macera-bulmaca oyunu. Syberia 1'in kaldığı yerden devam eden macera Kate Walker ve Hans Voralberg'in Syberia adlı varolmayan bir adayı aramalarıyla devam ediyor. 
 
Steam sayfası
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Steam bulmaca macera gizem
Code Vein, iki Milyon Satış Rakamına Ulaştı The Caligula Effect 2 - Karakter Tanıtım Fragmanı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Syberia
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız