Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Super Meat Boy'dan ilham alan Dr. Fetus' Mean Meat Machine duyuruldu

 
 
Yayıncılar Thunderful Games ve Headup Games ve geliştirici Team Meat, Super Meat Boy temalı bulmaca oyunu Dr. Fetus' Mean Meat Machine'i PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam, GOG Epic Games) için duyurdu. Oyun 2023 yılı içerisinde çıkış yapacak.
 
Super Meat Boy temalı bir yapım
 
 
 
Dr. Fetus'un Mean Meat Machine, Super Meat Boy'un klasik bulmaca içeriğini zorlu platform unsurlarıyla birleştiren bir yapım olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyun içerisinde çözmemiz gereken yüzlerce bulmaca yer alıyor ve farklı farklı bölümler bulunuyor. Her bölümde farklı tuzaklar ve aşmamız gereken zorluklar bulunuyor. 
 
Ormanlardan hastane ortamlarına kadar birçok farklı bölgenin yer aldığı oyunda  Super Meat Boy ve Super Meat Boy Forever'dan aşina olduğumuz mekanlar da yer alıyor. Bulmacaların ön planda olduğu bu yapım içerisinde aynı renkteki dört nesneyi yan yana getirecek ve onları patlatabileceğiz. Eşleştirme bulmaca temasını yansıtan oyunda farklı farklı kombolar da yapabileceğiz.
 
Dr. Fetus' Mean Meat Machine duyuru fragmanı
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Dr. Fetus' Mean Meat Machine
Üçüncü şahıs co-op aksiyon oyunu Criminals Within duyuruldu Sandbox macera oyunu Henry Halfhead duyuruldu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız