Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Strateji Oyunu SpellForce: Conquest of Eo 3 Şubat'ta PC için Çıkış Yapıyor

 
 
Yayıncı THQ Nordic ve geliştirici Owned by Gravity, SpellForce: Conquest of Eo'nun Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden 3 Şubat'ta PC için çıkış yapacağını duyurdu. Piyasaya sürüldüğü ilk hafta yüzde 20 indirimli fiyatla satışa sunulacak.
 
Emrindeki kudretli kahramanları ve orduları sayısız göreve gönder. Büyü kitabını gücünü artıracak büyülerle doldur ve tüm zamanların en kudretli büyücüsü olmak üzere büyücü kuleni geliştir. SpellForce evreninde geçen zengin içerikli bu sıra tabanlı strateji oyununda Eo'yu fethet.
 
SpellForce evreninde geçen bu sıra tabanlı fantastik strateji oyununda büyücülerin en kudretlisi ol! Küçük büyücü kulende mütevazı bir başlangıç yap, yardakçılarını ve kahramanlarını Eo'nun diyarlarını keşfetmeye gönder. Etkini ve gücünü artırarak büyü kitabını esrarengiz bilgilerle doldur. Kadim yadigârların ve gizli sırların izini sürerken büyülü rakiplerinle yüzleş, kuleni geliştirip etki alanını genişleterek dünyaya bugüne kadarki en muazzam büyüyü serbest bırak.
 
Duyuru Videosu 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Strateji SpellForce: Conquest of Eo PC
Pipi & Bibi's DX 14 Şubat'ta Switch ve PC için Çıkış Yapıyor Bilim Kurgu RPG Honkai: Star Rail, Kapalı Beta Testi 10 Şubat'ta Başlıyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)