Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Bilim Kurgu RPG Honkai: Star Rail, Kapalı Beta Testi 10 Şubat'ta Başlıyor

 
 
Geliştirici, sıra tabanlı bilim kurgu RPG Honkai: Star Rail için son kapalı beta testini 10 Şubat'ta PC, iOS ve Android için yayınlayacağını duyurdu. Kayıtlar artık oyunun resmi web sitesinde mevcut.
 
Son kapalı betada oyuncular, Herta Uzay İstasyonu'ndaki hikayenin kökenini deneyimleyebilecek. Ardından kendine özgü kültür ve manzaraya sahip iki büyük varış noktası olan Jarilo-VI ve Xianzhou Luofu'yu keşfederek galaksiye yelken açabilecekler.
Honkai: Star Rail, keşfedilmemiş geniş dünyalara doğru bir yolculuk içeren yepyeni bir uzay fantezi RPG oyunudur. Oyun, sezgisel bir sıra tabanlı dövüş sistemi, labirent keşifleri içeren büyük haritalar, bulmaca çözme oyunu ve birlikte tüm evrende yankılanan, sürprizler ve ödüllendirici deneyimlerle dolu yıldızlararası bir melodi oluşturan sürükleyici hikayeler içeriyor!
 
Bu evrende, bir tür ilkel güç kullanarak sonsuz dünyalar arasında özgürce seyahat edebilen evrensel ilkelerin enkarnasyonları [Aeons] var. Galaksi, benzersiz manzaralara ve hikayelere sahip çeşitli dünyalarla doludur; evrende dolaşan [Aeons] kendi inançlarını sürdürüyor [Stellaron], [Trailblaze] ruhunu miras aldığını iddia eden bir grup yolcuyla Astral Ekspres'te bir yolculuğa çıkar. Birlikte evrenin krallıklarını keşfetmek için [Aeons] izlerini takip edecekler.
 
Duyuru Videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Bilim Kurgu RPG Honkai: Star Rail
Strateji Oyunu SpellForce: Conquest of Eo 3 Şubat'ta PC için Çıkış Yapıyor Şehir Kurma Oyunu SteamWorld Build, Konsollar ve PC için Duyuruldu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)