Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Strateji FPS Oyunu Void Bastards 29 Mayıs'ta Çıkacak

 
Yayıncı Humble Bundle ve geliştirici Blue Manchu, strateji birinci şahıs nişancı oyunu Void Bastards'ın 29 Mayıs'ta Xbox One ve PC için çıkış yapacağını duyurdu. Xbox One versiyonu çıktığı gibi Xbox Game Pass sisteminin kütüphanesine eklenecek.

Blue Manchu stüdyosuna Jonathan Chey liderlik ediyor. Jonathan Chey; Ken Levine ve Robert Fermier ile birlikte Irrational Games'i kurmuştu ve BioShock ile System Shock 2'nin tasarım yönetmenliğini üstlenmişti.

Oyunun tanıtım yazısı:


Void Bastards BioShock ve System Shock 2'den esinlenen devrim niteliğinde yeni bir strateji nişancı oyunu. Sargasso Nebula'nın terk edilmiş uzay gemilerine ve sayısız tehlikesine karşı Void Ark'ın uyumsuz mahkumlarına liderlik edebilir misin? Ne yapacağınız, nereye gideceğiniz ve ne zaman dövüşeceğiniz hakkında doğru seçimleri yapabilecek misin? Savaşta ustalaşın, gemi kontrollerini yönetin, tedarik toplayın, çeşitli araçlar craft edin ve çok daha fazlasını yapın.


Yeni fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu
World of Warcraft Classic 27 Ağustos'ta Çıkacak SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech 31 Mayıs'ta PC'ye Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)