Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Star Wars: The Rise Of Skywalker Teorileri! Sizin de Teorilerinizi Bekliyoruz!

 
Bilim Kurguların en iyilerinden biri olan Star Wars'un yeni üçlemenin son filminden yeni fragman paylaşıldı. Her ne kadar Star Wars hayranları bu üçlemeyi haklı bir şekilde eleştirse de yeni film için insan heyecanlanmadan duramıyor. Bir önceki yazımızda fragmanın detaylarını yazmıştık, bunda da internetteki en popüler teorileri sizler için derledik.
 
Teoriler:
 
- Fragmanda Rey'in karanlık tarafa geçtiğini net bir şekilde görüyoruz. Ancak önceki filmlerde bununla ilgili bir ipucu görememiştik o yüzden hayranlar bunun bir görü veya klon olduğunu düşünüyor. "Klonlama" çizgi romanlarda Palpatine'in en büyük amaçlarından biri çünkü, zihnini o klona aktarmak istiyor. Bu şekilde sonsuza kadar yaşamayı hedefliyor. Çocukluğunu net bir şekilde hatırlayamamasından dolayı, Rey'in de o klonlardan biri olduğu düşünülüyor.
 
- C-3PO'yu fragmanda kırmızı gözlerle ve muhtemelen bir gemiyi kullanırken görüyoruz. Hayranların teorilerine göre, Palpatine'in, C-3PO oluğu düşünülüyor. Başından beri C-3PO'nun içinde saklanıyordu. Son yaklaştığı için kendini gösterdi.
 
- İlk filmden beri Rey'i, Luke Skywalker'ın kızı sanıyorduk ama film bizi bunun olmadığına ikna etti. Ancak teorilere göre; Palpatine, Luke Skywalker'ın kesilen elini bulup deneyler yaparak onu klonladı. Klonu ise Rey. Kısaca bizim en başından beri düşündüğümüz akrabalık ilişkisi tam olarak düşündüğümüz gibi olmasa da Palpatine tarafından gerçekleştirildi.
 
- Kylo Ren bildiğiniz gibi yedinci filmden beri kendi içindeki iyilikle savaşıyor. Hatta bu amaç uğruna babası Han Solo'yu bile öldürmüştü. Aynı şekilde Rey'in de bu durumun zıttı olarak, kendi içindeki kötülükle savaştığını düşünen hayranlar var. Hikayenin sonunda Kylo Ren'i iyi tarafta, Rey'i ise kötü tarafta görebiliriz.
 
- İçi dolu olmayan ancak en büyük hatta en çok gerçekleşmesi istenen teori ise Darth Vader'ın ya da Anakin Skywalker'ın filmde olması.
 
Sizin de teorilerinizi bekliyoruz, bize yazmayı unutmayın. 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
star wars teori the rise of sywalker yeni fragman
Türkiye Büyük Finali 2019: Royal Youth ve Bahçeşehir SuperMassive Arasında Oynanacak! Futbolist Katıldığı Turnuvaları Başarıyla Tamamlandı!
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Miyamoto Musashi

20.12.2019 22:26:43

0
Bilmişim ama neye yarar...

aykut291

23.10.2019 11:47:02

0
Bir önceki filimde Kyloren nin dediği gibi Sith ve Jedi ninde sonunu getirelim yepyeni bir evren yaratalım demişti sanırım bir sonraki üçleme böyle gelişecek yani ben öyle umuyorum bence Ray Kylo nun tarafına geçicek die umuyorum.

Miyamoto Musashi

21.10.2019 17:41:39

0
Benim teorimi de ekler misin? video bile çektim :)) https://www.youtube.com/watch?v=FuQKxcmUUDw&feature=youtu.be

BSC Misafiri

2.9.2019 05:04:53

0
Clon değil. Force Unleashed da benzeri bir konu işlendi, gene işleyebilirler. Benim teorim ise tabi bu ne kadar mümkün görünmesede bir şekilde anotbher skywalker olayına bağlıycaklar gibime geliyor ya başka bir skywalker olucak ya da rey bir skywalker olabilir:D

gokuba

27.8.2019 19:39:36

0
Uzun yıllar online starwars oyunları oynadım ve şunu gördüm ki ilk starwars filmlerinden sonra asla kaliteli ne bir oyun ne bir film gelecek, çünkü ne yaparlarsa yapsınlar satacak :) çöp bile yapsalar satacak, o yüzden asla bu filmlerden bir şey beklemeyin, zaten ellerine yüzlerine bulaştırdılar. Çünkü kafa bahsettiğim kafadır, ne yaparsak satar, gider bu gönderin :)

darth_lumiye

27.8.2019 19:06:38

0
clone ya da vision olma olasılığı yüksek. ama elindeki yüzük garip geldi snoke'un yüzüğü olabilir

Focke-Wulf

27.8.2019 11:31:01

0
C3P0 Anakin in yaptığı droid zaten. En sonda Luke u kurtarırken taraf değiştirmişti. Tekrar Palpatine ortaya çıkınca C3P0 da saldırı moduna geçip palpatine gider. Kamikaze dalışı bile yapıyor olabilir.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)