Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated'ın Çıkış Tarihi Sızdırıldı

 
Yayıncılığını THQ Nordic'in yaptığı, geliştiriciliğini ise Purple Lamp Studios'un yaptığı 2003'te yayınlanan SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom adlı oyunun remake versiyonu SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated'ın çıkış tarihi sızdırıldı. 
 
2019 yılında PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için duyurulan oyunun çıkış tarihi açıklanmamıştı. Hala da resmi bir açıklama yok ancak Nintendo'nun resmi internet sitesinde oyunun çıkış tarihi paylaşıldı. Nintendo'nun sitesinde yapılan liste, yakın zamanda Switch'e çıkması beklenen oyunların bir listesi.
 
Listeye baktığımız zaman görüyoruz ki SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated'ın çıkış tarihi olarak 22 Mayıs yazıyor. Yakın bir zamanda durum ile ilgili resmi bir açıklama yapılacaktır. Buraya tıklayarak listenin olduğu siteye ulaşabilirsiniz.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak DualShockers SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – THQ Nordic Purple Lamp Studios SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom re çıkış tarihi
Rocket League macOS ve Linux Desteğini Sonlandırıyor 2020 LEC Formatı Duyuruldu!

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız