Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

SpellForce III Reforced'un Konsol Sürümleri Ertelendi

 
 
Yayıncı THQ Nordic ve geliştirici Grimlore Games, SpellForce III Reforced'un PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerini daha önce duyurulan 7 Aralık tarihinden 8 Mart 2022'ye erteledi.
 
PC kullanıcıları için SpellForce III Reforced, 6 Aralık'ta SpellForce III'e ücretsiz bir güncelleme olarak gelecek.
 
SpellForce III Reforced hayranlara ve yeni oyunculara sürükleyici bir konsol deneyimi sunmak için tasarlanan, anlaması kolay gerçek zamanlı strateji unsurlarıyla destansı bir RYO hikâyesinin eşsiz bir karışımı.
 
Sene 518. Büyücü Savaşları olarak bilinen hain büyücülerin isyanı, kraliyet tarafından bastırıldı. Bu zaferin bedeli ağır oldu. Bütün bölgeler anarşi içinde, mülteciler barınacak yer arayarak diyar diyar dolanıyor ve "Yakan Kan" adında gizemli, ölümcül bir salgın hastalık hızla yayılıyor.
 
Böyle zamanlarda bu insanlar bulabildikleri herhangi bir umut ışığına tutunurlar. Rondar Lacaine adında karizmatik bir adamın liderliğindeki Işığın Saflığı, bütün uğursuzlukların sebebinin büyücüler olduğunu ve Eo'nun eski görkemine kavuşmasının yalnızca tüm ilahların babası Aonir'in ikinci gelişiyle olabileceğini savunuyor. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu ryo strateji
The Binding of Isaac: Repentance DLC'si PS5, Xbox Series X ve Switch'e Geliyor Dawn of the Monsters, 2022'nin Başlarında Çıkış Yapacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
SpellForce III Reforced ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız