Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Sony, Önümüzdeki Hafta Yeni Oyuncu Donanımlarını Tanıtacak

 
Sony, önümüzdeki hafta oyuncular için yeni bir donanım serisini duyurmaya hazırlanıyor. Resmi Twitter hesabından yayınlanan bir gönderiye göre Sony, 29 Haziran TSİ 00:00'da yeni donanımlarını tanıtacak.
 
Neyin tanıtılacağı konusunda herhangi bir bilgi verilmese de sektörde tanınan isimlerden Tom Henderson, neler olabileceğini dair söylentileri bekleyenlere sunuyor. Henderson, INZONE adlı bir markanın parçası olarak yeni oyuncu kulaklıklarının ve monitörlerinin tanıtılacağını öne sürüyor. 
 
Belirtilene göre iki yeni monitör ve üç yeni kulaklık piyasaya sürülecek. Bunun yanı sıra kulaklık markalarının Inzone H3, Inzone H7 ve Inzone H9 adında olacak. Sony bu bilgileri resmi olarak doğrulamamış olsa da bilinen isimlerden gelen sızıntılar genellikle doğru çıkıyor.
 
Öte yandan yakın zamanda Henderson, Sony'nin PS5 için yeni bir "Pro" denetleyicisi (kontrolör) üzerinde çalıştığını söylemişti. Ancak bunun ne zaman tanıtılacağını bilmediğini de belirtmişti.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gamingbolt oyun geliştirme stüdyo firma sony
İptal edilen Scarface 2 Oyunundan ilk Oynanış Görüntüleri Ortaya Çıktı Steam Yaz indirimleri Başladı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Kasatka

24.6.2022 13:00:29

0
Sony yavrum bize donanım lazım değil bize leviathan baltası ve onla alakalı ekipman lazım.

BSC Misafiri

24.6.2022 09:45:58

0
Şu dualsense'in siyah rengi dışındaki hiç bir tasarımı uyumlu durmuyor. Standart tasarımda kontrolcü tamamen beyaz olmalıydı. Siyah kısmı, tüm renk seçeneklerinde siyah olduğu için çok kötü duruyor.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Sony
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız