Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Sonic the Hedgehog'un Çin'deki Vizyon Tarihi, Corona Virüsü Sebebiyle Ertelendi

 
Oyun dünyasının en popüler oyunlarından olan Sonic'in yeni filmi, bildiğiniz gibi 14 Şubat'ta Avrupa'da ve Amerika'da vizyona girdi. Film çıkışında gişede bir başarı yakalamış olsa da hala izleyici sayısının çok olduğu bir ülkede vizyona girmedi.
 
Filmin yapımcılığını yapan Paramount Pictures; filmin vizyon tarihinin, Corona virüsü sebebiyle Çin'de ertelendiğini ve ileri bir zamanda tekrar duyurulacağını açıkladı. Filmin normalde geçtiğimiz Cuma günü vizyona girmesi gerekiyordu.  
 
Corona virüsü salgınının artması ile birlikte 24 Ocak'ta Çin, sinemaları kapatmaya başladı. Geçtiğimiz yılın bu döneminde Çin, sinemadan 1.52 milyar $ gelir elde ederken, bu yıl sadece 3.9 milyon $ gelir elde etti.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Hollywood Reporter sonic jim carrey film ne zaman çıkacak hedgehog oyuncular yaş sınırı vizyon tarihi fragman
Anthem, 1. Yılını Kutluyor 25 Yıllık Strateji Oyunu Master of Magic Yeni DLC'si ile Birlikte Steam'de Yayınlandı

:::LOSTPLANET:::

27.2.2020 07:16:07

0
Millet ne derdinde bunlar ne derdinde şeklinde duşünenler olacaktır: Ayağınıza giyecek yeni ayakkabı da bulamayacaksınız.O zaman da aynı şeyi söyleyebilecek misiniz? Arkada binlerce insana gelir kazandıran, ekmek yediren bir sektördür.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Film ve Dizi Haberleri
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız