Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Simülasyon Kart Oyunu Card Shark'ın Demosu Yayınlandı

 
 
Yayıncı Devolver Digital ve geliştirici Nerial, Card Shark'ın 2 Haziran'da Switch ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu. Bunun yanı sıra oyunun her iki platformda da bir demosu mevcut.
 
Card Shark, 18. yüzyıl Avrupa'sından bir hilebazlık hikayesi. Saint Germain Kontu'nun yaptığı ve Mémoires Sans Parole adlı anılarında da anlattığı kart ve oyun hilelerini içeren kapsamlı bir katalog.

Gerçek kağıt hilesi teknikleri ve hileye dayalı mini oyunlar içerecek Card Shark'ta yeni tekniklerde ustalaştıkça yeni mekanları açacak ve kazandıklarınızı iyi yönetip büyük oyunlara katılmakta kullanacaksınız.
 
18. yüzyıl Fransız toplumunun zirvesine hilelerle tırman. Kart işaretleri, sahte kart karma teknikleri, deste değiştirme, sahte kart dağıtma ve daha fazlasını kullanarak aldatmacada ustalaş! Yüksek bahisli masaların kapılar ardındaki dünyasına girmek için haksız kazançlarını kullan.
 
Steam sayfası
 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Card Shark Devolver Digital Nerial
Gibbon: Beyond the Trees Switch Konsollarına Çıktı A Guidebook of Babel'in Switch Sürümü Onaylandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Card Shark
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız