Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Sea of Stars'ın Müzikleri Chrono Trigger Bestecisi Yasunori Mitsuda'ya Emanet

 
The Messenger'ın arkasındaki ekip Sabotage Studio tarafından geliştirilen sıra tabanlı rol yapma oyunu Sea of Stars'ın müzikleri Yasunori Mitsuda'ya emanet.

Chrono Trigger, Xenogears ve Shadow Hearts ile tanınan besteci Yasunori Mitsuda, Sea of Stars'ın müziklerinde Eric W. Brown ile birlikte çalışacak.
 
Yasunori Mitsuda konu ile ilgili olarak, "Nedenini tam olarak bilmiyorum fakat 90'ların nostaljik altın çağını harika yansıtan Sea of Stars'ı ilk gördüğüm anda kendime 'Bu oyunun müziklerini yazmak istiyorum' dedim." 
 
"Klasik tarzı benimseyen çok fazla oyun çıkmasına rağmen, sadece nostaljinin oyuncuları tatmin ettiğini sanmıyorum. Stüdyonun daha önceki oyunu The Messenger'da görüldüğü gibi Sabotage Studio klasik formüle yeni sistemler ve fikirler ekleyerek çalışmalarına taze ve yeni bir hava katıyor." 
 
Sea of Stars'ın Kickstarter kampanyası 19 Mart'ta $94,289 hedef ile başladı ve 18 Nisan'da bitecek kampanyada şu ana kadar $442,702 toplandı. “Single Player+” bonus zindan, oyun içi sinematikler, sahne arkası belgeseli, “New Game+” ve alternatif son hedeflerine ulaşıldı.

Sea of Stars 2022'de konsollar ve PC için çıkacak.

Bu haberin bağlantısı
URL
Sea of Stars Sabotage Studio Sıra Tabanlı rol yapma oyunu The Messenger
3D Macera Oyunu Dordogne Switch ve PC için Duyurdu No Man's Sky için ‘Exo Mech’ Güncellemesi Yayınlandı

YildirimBuyucusu

7.4.2020 18:49:56

0
Ohhhh, harika harika. Oyun için doğru hamleler gelmeye devam ediyor.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Sea of Stars
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız